Всім давно відомо, що за почерком можна визначити характер людини. Але навіть сексуальність піддається визначенню за почерком. ;D

Почерк розповість про сексуальність!

Спробуйте для початку дослідити свій почерк, а потім використовуйте цей метод для визначення сексуальності коханої людини. *IN LOVE*

Як визначити сексуальність по почерку

РОЗМІР БУКВ

Букви розміром більше 4 мм свідчать про непрактичність, бажання звернути на себе увагу. Дрібні букви – синонім врівноваженості, стриманості. Якщо букви вузькі – їхній власник бережливий і навіть скупуватий. Якщо, навпаки, ширина букв більша, ніж висота, – така людина заповзятлива, може легко орієнтуватися у незнайомих обставинах, швидко сприймати все нове.

НАХИЛ

Придивіться, в який бік нахилені літери. Якщо літери нахилені, як зазвичай, вправо, і нахил досить інтенсивний (близько 45 градусів), – людина відкрита та емоційна, не приховує і не стримує своїх почуттів. Якщо букви суворо вертикальні – стримана та врівноважена. Така людина спершу буде довго придивлятися, перш ніж закохатися. Якщо всі літери нахилені вліво, – почуття повністю підкорені розуму, ця людина проявляє певну схильність до аскетизму.

Определяем сексуальность по почеркуБуває, що кожен рядок або навіть кожне слово мають різний нахил. Що ж, у цієї людини розум і серце знаходяться у стані конфлікту: інтелект хоче одного, а емоціям потрібне зовсім інше. У такої людини може часто змінюватися настрій. Як наслідок, – прискіпливість до дрібниць і непостійність.

НАТИСК

Легкий натиск свідчить про схильність людини до відданості та вірності. Така людина звикла більше слухати, ніж говорити, уважна до оточення. *OK*

Сильний натиск. Тверді та жирні букви – рішучість характеру, енергійність, бурхливі почуття, але й здатність швидко «згасати» і починати «палати» до когось іншого.

СТИЛЬ НАПИСАННЯ

Округлі літери – їхній власник здатний до співпраці, в тому числі й в коханні. Він чує свого партнера, а не тільки себе, з радістю розділить радощі та тривоги.

Власник гоструватого почерку має незалежний характер. А якщо літери написані з сильним натиском, отже, ця людина ніколи не буде підкорятися партнеру.

ОКРЕМІ ЛІТЕРИ

Про жінку, яка виводить велику літеру «К» без натиску, з нахилом вправо, виписує довгий верхній відросток і короткий нижній, можна з впевненістю сказати: вона витончена та елегантна, граційна та має оригінальні бажання. Якщо літера «К» написана з натиском з відростком, який спускається нижче рядка, – це свідчить про рішучість, твердість, деяку замкнутість.

Як визначити сексуальність по почеркуЛітера «М» розповість про самостійність та майстерність. Якщо перший елемент літери вищий, – це свідчить про рішучість. Сьогоднішня насолода для такої людини важливіша, ніж майбутні досягнення. У сексуальних стосунках з партнером такій людині все подобається, вона не бачить необхідності щось змінювати.

Якщо у літери «М», написаної жіночою рукою, вищий другий елемент, то така жінка любить створювати гарне враження на оточення, заради цього здатна навіть на зраду.

Літера «О» також може багато розповісти. Людина, у якої літера «О» виходить замкненою, поважає своє «Я», в чомусь замкнена. Якщо у літери є розрив зліва, то така людина не любить незвичних ситуацій, нервує. Якщо розрив зверху, це свідчить про те, що людина любить бути у центрі уваги. *THUMBS UP* А якщо літера «О» розірвана справа – її власник готовий на будь-які експерименти, він енергійний, а у сексі постійно любить новизну.

Залишити коментар

*

Вгору