Про людину багато що можуть розповісти її поведінка, жести, хода, риси обличчя, кольори в одязі. Однак найінформативнішим джерелом є очі людини – дзеркало душі. O:-) Всі стародавні трактати про фізіогноміку радять починати вивчення особи саме з очей.

Характер за кольором очейІ це не випадково. Адже велика частина інформації сприймається саме очима. Сучасні екстрасенси рекомендують чутливим і вразливим людям носити темні окуляри для захисту від негативної енергії. Астрологи переконані, що в очах відображена вся палітра кольорів планет гороскопа, які, в свою чергу, свідчать про нахили людини. Значення очей у дослідженні характеру підтверджується й сучасними науковими дослідженнями: в кожної людини очі неповторні за своїм забарвленням. ;D

Характер людини за кольором очей

Власники чорних очей – енергетично сильні люди, які володіють великою життєстійкістю, ініціативою і неспокійним характером. Чорні очі свідчать про пристрасність людини та її волелюбність. Таких людей не в змозі зупинити жодні тільки радість перемог, але й гіркоту поспішних рішень.

Кароокі від природи наділені привабливістю, чуйністю, дотепністю. Це дуже темпераментні люди. Про них можна сказати, що вони надзвичайно запальні, але легко забувають образи. Недоліком людей із карими очима можна вважати вередливість. 😉 Астрологи кажуть, що люди з темно-карими очима надзвичайно товариські й легко сходяться з людьми.

Власники світло-карих очей сором’язливі, схильні до самотності, мрійливі, їх можна вважати прагматиками, але це робить їх працьовитими й старанними. На них завжди можна покластися. Особливістю характеру людей зі світло-карими очима можна вважати їхній індивідуалізм, прагнення робити все самостійно. Зазвичай, досягають великих успіхів. Ці люди не люблять, коли на них тиснуть.

Синьоокі люди – романтики, дуже емоційні й чуйні. Вони здатні не тільки безтямно закохатися в партнера, але й захопити його своїм пристрасним поривом, їхні думки часом можуть виявитися абсолютно непередбачуваними. До речі, в таких людей дуже розвинуте почуття справедливості, вони готові відвойовувати правду часом навіть на шкоду собі. Синьоокі люди дуже правдиві. Головний недолік – гордовитість і зарозумілість. Такі люди дуже конфліктні, люблять посперечатися, кваплять події та не завжди здатні зрозуміти чужу проблему.

Людям із темно-блакитними очима властива наполегливість, але при цьому вони схильні до сентиментальності. *CRYING* Вони легко піддаються своїм примхам, а їхній настрій нагадує непередбачуваний весняний вітерець. Блакитноокі натури схильні пам’ятати образи, причому навіть тоді, коли в душ: вони їх уже давно вибачили.

Блакитні очі нерідко приховують обман. Власники блакитних очей – цілеспрямовані, не надто сентиментальні люди. Їх не розчулити сльозами. Іноді в них трапляються напади сильного гніву або безпричинної депресії. Найчастіше блакитноокі люди мають спокійний характер, проте одноманітність їх пригнічує.

Володарі сірих очей дуже рішучі і розумні. Якщо в них з’являються проблеми, вони вирішують їх без зволікань Але, разом із тим, виявляються безпорадними перед ситуаціями, де розум безсилий. Сірі очі є ознакою чуйності й допитливості. Таких людей усе цікавить їм щастить і в кар’єрі, і в коханні.

Власники темно-сірих очей уперті й сміливі. Вони самовіддані, мають силу волі та рішучий характер. Ревнивці, хоча не афішують цього. Такі люди майже завжди однолюби.

У людей із сіро-зеленими очима дуже сильна воля. Їм до снаги будь-яка вершина. Власники зелених очей – з часом натури норовливі, які можуть проявити суворість у вирішенні важливих для себе питань.

Зеленоокі люди – це сама ніжність. Кохають *IN LOVE* вони завжди щиро, гаряче відрізняються вірністю тим, кого обрали. Зелені очі нерідко притаманні справжнім лицарям. Друзі цінують їх за надійність і доброту, вороги ненавидять за принциповість і твердість. Вони гарні слухачі та співрозмовники, стабільні, але не позбавлені уяви. Дуже добре справляються з керівними посадами.

Тигрові очі (жовті) зустрічаються людей дуже рідко. Люди з такими очима володіють рідкісними талантами можуть «читати» чужі думки. Вони артистичні й творчо вирішують будь-які справи.

А якщо у вас є бажання психологічно краще пізнати людину, ви можете скористатися порадами про те, яке значення родимок на тілі. Так як саме вони можуть дуже багато розповісти про свого власника.  *OK*

Залишити коментар

*

Вгору