Постільна білизна вже давно перестала бути предметом гігієни, як це було колись. Сьогодні постільна білизна багато в чому є частина інтер’єру, хоча все ще залишаються люди, які схильні твердженню, що білизна це елемент стилю. Не важливо, до якої сторони ви ставитеся щодо постільної білизни. Можна сказати одне – воно робить наше життя комфортнішим.

Поради щодо вибору постільної білизни

Від того, як виглядає постільна білизна багато в чому залежить ваш настрій. Погодьтеся, буде нерозумно, якщо причиною депресії буде запране простирадло або наволочка, яка вам до-бісу набридла. Саме тому психологи рекомендують як можна частіше позбавлятися від речей, які вам набридли або обурюють кожну клітинку вашого єства.

Стилі постільної білизни

Для того, щоб підібрати нову постільну білизну насамперед визначитеся з його стилем. Сучасна текстильна промисловість пропонує безліч варіантів і забарвлень. Буде просто ідеально, якщо постільна білизна буде доповнювати дизайн вашої спальні або в чомусь перегукуватися з вашою мрією. Якщо інтер’єр спальні виконаний в мінімалізмі, то мереживне пошиття буде виглядати невдало. Тому сьогодні у продажу можна знайти комплекти під старовинний стиль з шиттям і мереживом, звичайні, які універсальні і ідеально підходять для щоденного використання та дизайнерські, які виділяють себе або унікальним малюнком або ідеєю.

Стилі постільної білизни

Що треба знати, вибираючи постільну білизну

Коли ви купуєте постільну білизну, то ключовим на що треба звернути увагу, є його якість тканини. Так як саме вона визначає, наскільки довго воно вам прослужить. Ідеально, якщо тканина буде на 100% натуральною. Але сьогодні таке зустрічається рідко, тому що такі тканини недовговічні і дають усадку після прання.

При купівлі постільної білизни треба звернути увагу на те, як воно пошито. На простирадлі не повинно бути швів, зріз швів підодіяльника і наволочки не повинні мати відкритого зрізу. Якщо підодіяльник має застібки, то перевірте їх працездатність. Якщо простирадло має гумку, яка дозволяє натягнути її на матрац, то перевірте якість вшивання цієї гумки. Оцініть на око якість нитки, якою зроблені шви і сам шов, якщо помітили, що шов має дефект, то краще попросити замінити комплект, так як такий шов не прослужить довго і підодіяльник або наволочка може розійтися по швах.

Постільна білизна

Розмір постільної білизни

Загальноприйнятими розмірами постільної білизни вважаються полуторки і двуспалки. Зазвичай якщо ви купуєте постільну білизну комплектом, то уточніть комплектацію, так як, наприклад, в двоспальних комплектах найчастіше йде і підодіяльник, який розрахований на двоспальну ковдру. Якщо вам необхідні підковдри на дві ковдри, то варто шукати комплекти «дуети» або сімейні комплекти. Вони, як правило, мають комплектацію у вигляді 2 наволочок, 2 підковдри і велике простирадло.

Коментарів

1
  • Femil

    19.04.2012 12:16

    Вы забыли уточнить, что двухспальная кровать может быть от 1,4 и до 2 м (ширина). К тому же многие производители делают постельное и на диваны (а туда простыня может быть меньше – не учитывается высота матраса, под который ее следует заправить). Короче, размер нужно уточнять у продавца, а лучше – самостоятельно померить…

Залишити коментар

*

Вгору