Якщо Вам важко відрізнити нормальну любов від «ненормального» кохання, то Вам на допомогу прийдуть життєві приклади того, що не варто робити. «Ненормальна любов» однозначно змусить Вас порушувати хоча б одне з правил нормальної любові.

Правила нормальної любові

Отже, правила нормальної любові

Перше правило любові: Коли починаються любовні відносини *IN LOVE* між двома людьми, то їх життя окремо або разом повинна покращитися. Якщо підсумок протилежний, або один тягне іншого вниз, то рано чи пізно таким відносинам настане кінець.

Друге правило любові: Любов купити неможливо, лише ілюзію любові, витрати на яку ніколи не окупляться Вам ні морально, ні матеріально.

Третє правило любові: Не треба провокувати ревнощі, нічим хорошим це не закінчиться. Більшість людей і так схильні до ревнощів, тому не потрібно випробовувати долю, спеціально викликаючи це почуття ревнощів.

Четверте правило любові: Кожній людині подобається думати, що його друга половинка здатна заради кохання на все. Але, по-справжньому любляча людина ніколи не захоче доводити це на ділі без потреби, або не буде чекати цього моменту, щоб побачити це в дії. Щиро кохаючі один одного люди таке не хочуть пережити.

П’яте правило любові: При нормальних любовних відносинах обидві закоханих людини залежать один від одного в однаковій мірі.

Шосте правило любові: По-справжньому закохана людина ніколи не буде вимагати докази відповідної любові. ;D

Правила нормального коханняСьоме правило любові: Коли «любиму» людину починають перетворювати в зовсім іншу, то це не любов, а просто почуття власності і значущості. Та й цілком реально, що така нова людина швидше за все не захоче залишитися в цій любові.

Восьме правило любові: Коли людина постійно перебуває у стані депресії і по-житті не задоволена всім, то її досить важко любити. Любов повинна робити закоханих щасливими, а не нещасними.

Дев’яте правило любові: Майже кожній людині подобається в партнері легка недоступність, а не параноїдальний потяг і нав’язливість.

Десяте правило любові: Любовна пристрасть, що швидко спалахнула, як правило швидко випаровується.

Одинадцяте правило любові: Якщо партнер не поважає свою другу половинку і грубо обходитися з нею, то поміняти дану ситуацію практично не реально.

Дванадцяте правило любові: Якщо ви сумніваєтеся в доцільності задуманого вами вчинку, утримайтеся від нього. Дочекайтеся моменту, коли вам прийде в голову краще рішення. Не робіть дій, які потребують занадто великих зусиль або витрат і видають вашу надмірну зацікавленість.

На сторінках Жіночого журналу JIJOUR зможете знайти ще багато інформації про кохання, стосунки між чоловіками і жінками, всякі пікантні подробиці про секс та багато іншого. Слідкуйте за випусками! 😉

Залишити коментар

*

Вгору