Сама хвороба та її профілактика були Профілактика варикозувідомі дуже давно. У ті далекі часи вени, проступившие на поверхню припікали і дуже сильно перебинтовували тканинами. Сьогодні на щастя є дуже багато методів і способів такого лікування, майже безболісних. Але, як у випадках з будь-якими хворобами, краще запобігти початку хвороби, ніж потім болісно і довго її лікувати.

Обов'язково потрібно зайнятися профілактикою, навіть якщо ще зовсім непомітні ознаки варикозу. Адже якщо їх не видно, це не означає, що вони ніколи не з'являться в майбутньому. Самі профілактичні заходи настільки прості і зрозумілі, що кожен може скористатися деякими порадами, наведеними нижче і позбавити себе надалі від такого неприємного, але ще більш некрасивого недугу, як варикоз.

Для початку позбавтеся від дуже тісного, з тугими поясами і ременями одягу. Не перевищуйте допустимий час носіння взуття на шпильках. Але вже якщо не знайшлося можливості протягом святкового чи вихідного дня зняти або змінити підбори, обов'язково після повернення додому дайте ногам відпочити в прохолодній ванні, застосовуючи легкий самомасаж, після чого покладіть їх на піднесення хвилин на двадцять. Ця процедура значно полегшить стан змучених ніг і зніме втому.
Не варто зловживати гострою, солоною, копченою  їжею і звичайно алкоголем, так як ці продукти часто приводять до утворення тромбів і зовсім не сприяють нормальному кровообігу.

Перебуваючи на відпочинку, особливо на морі, намагайтеся якомога менше одягати взуття, а частіше ходіть босоніж, особливо по ранковій росяній траві і по гальці.

Якщо більшу частину свого робочого дня доводиться проводити в сидячому положенні, потрібно намагатися періодично привставати, кілька хвилин в годину походити на носочках і при сидінні не закладати ногу на ногу. Така звичка заважає кровообігу.

Також, якщо зіткнулися з задатками хвороби, не варто зловживати саунами, лазнями і гарячими ваннами. Завжди після прийому ванни не забувайте обполоснути ноги прохолодною, навіть холодною водою.

Варикоз

Також зверніть увагу на колготки і панчохи. Звичайні варто замінити на компресійні, які мають властивість розподіляти тиск по поверхні ваших ніг так, що ваш кровообіг більш нормалізується і хворобливі симптоми зменшуються.

Варикоз ніколи не стане вироком на все життя, якщо просто вчасно зайнятися його профілактикою, почати вести більш здоровий спосіб життя і перейти на правильне, збалансоване, відповідне індивідуально вам, харчування. Якщо кожен з нас правильно, а головне в своєчасно, скористається порадами, то ніколи не зіткнеться з такою проблемою. Дуже важливо хоч іноді проводити профілактику і захищати себе від розвитку цієї недуги.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору