Жіночий журнал JIJOUR вже публікував ідеї для незабутньої пропозиції руки і серця, але так як ідей було дуже багато, їх довелося розділити на 2 частини. От саме і друга частина оригінальних ідей про те, як зробити пропозицію своїй коханій. *IN LOVE*

Наберіть ванну гарячої води з ароматними свічками, киньте у воду пелюстки троянд і посередині розташуйте свічку або гумове каченя з обручкою.

Обручка

Якщо дівчина любить морепродукти, то піднесіть їй на сніданок устриць в ліжко, попередньо поклавши обручку в одну з мушель.

Обручка

Якщо кохана любить масаж, то почніть масажувати їй ноги, і надіньте обручку на пальчик її ноги.

Обручка

Можна запросити кохану на романтичне побачення, де ви познайомилися або провели ваше перше побачення, не забудьте пляшку шампанського та келихи прихопити з собою, і там вже робіть свою пропозицію руки і серця.

Обручка

Можна спекти пиріг або купити в магазині смачний торт, на якому має бути написано: «Ти вийдеш за мене заміж?»

Обручка

Можна розмістити вашу пропозицію руки і серця на одній зі сторінок журналу чи газети, які читає ваша кохана.

Обручка

Можна придбати вашій коханій ювелірний годинник і зробити на них гравіювання з написом: «Виходь за мене!»

Обручка

Покладіть в її келих вина на дно кільце, коли вона вип’є напій, то знайде обручку, тоді і робіть вашу пропозицію.

Обручка

Пропозиція напередодні Нового року: повісьте обручку на новорічну ялинку і скажіть, що подарунок чекає її на ялинці.

Обручка

Можна написати пропозицію руки і серця в мороз на лобовому склі її автомобіля.

Пропозиція руки і серця

Спробуйте запросити дівчину на футбол або хокей. А заздалегідь попросіть коментатора озвучити пропозицію руки і серця від вашого імені.

Обручка

Можна на піску на пляжі написати: «Ти вийдеш за мене?»

Обручка

Запросіть дівчину на прогулянкове побачення на теплоході і там зробіть пропозицію.

Обручка

Можете залишити на подушці обручку і лист з пропозицією, а самі йдіть приймати душ.

Обручка

Можете зібрати всіх друзів і родичів біля її будинку і вручити всім плакати з написом: «Виходь за мене заміж?». А самі встаньте попереду всіх на коліно, тримаючи в руках обручку.

Обручка

Можна домовитися з кимось, щоб Вашій коханій принесли на роботу телеграму, в якій будуть написані ваші романтичні почуття до неї. А через пару хвилин після вручення телеграми, увійдіть і зробіть пропозицію.

Обручка

Можна створити інтернет-сторінку: все про ваше спільне життя. А там опублікуйте фотографії, події, розповіді, все, що вам дорого. Розкажіть коханій про цікавий сайт і дайте їй посилання на нього. А на головній його сторінці напишіть заповітне питання.

Обручка

Знайдіть велику коробку, в неї покладіть трохи меншу, потім ще менше, а в останню саму крихітну коробку помістіть обручку. Найкраще кожну коробку обернути в подарунковий папір. Як варіант, можна взяти прозору або скляну коробку і заповнити її піною, а на дно покласти обручку.

Обручка

Потрібно знайти величезну коробку, яку необхідно доставити на роботу до коханої. Коробку попередньо потрібно красиво прикрасити. Потім попросіть кого-небудь із співробітників повідомити вашій коханій, що внизу її чекає велика посилка. А в цей час потрібно залізти всередину коробки, коли кохана відкриє її, то всередині вона побачить вас – чоловіка своєї мрії з обручкою у руці.

Обручка

По всьому ліжку розсипте пелюстки троянд і помістіть обручку в центр ліжка. Скажіть коханій, що Ви підготували для неї подарунок, щоб показати, наскільки Ви любите її. Коли кохана побачить її, зробіть їй пропозицію руки і серця.

Обручка

Зробіть пропозицію руки і серця на різних мовах світу. Я думаю Вашу кохану це вразить, так як ці прекрасні слова не менш чудово звучать на різних мовах світу.

Залишити коментар

*

Вгору