У Руперта Мердока і Джері Холл є велика новина, якою вони захотіли поділитися: вони одружуються!

84-річний виконавчий директор газети Times і 59-річна модель, яка була в тривалих відносинах з Міком Джаггером, оголосили про свої заручини на сторінках газети у понеділок, в розділі «народження, шлюби і смерті».

Руперт Мердок і Джері Холл оголосили про заручини

Пара знайома більше чотирьох місяців, а в неділю йшли разом під руку по червоній килимовій доріжці на церемонії Золотий глобус в Австралії.

Представник Мердока відмовився від коментарів з цього приводу. Але представники 21st Century Fox сказали: «Вони закохані, і ми раді, що вони одружаться і зустрінуть своє майбутнє разом». В тексті оголошення вони перерахували всіх своїх дітей, яких на двох виявилося 10 осіб.

У Мердока до цього було три шлюбу, останній з яких був з Венді Денг і був розірваний в 2013 році. У Хол всі діти народжені від Міка Джаггера, хоча в офіційному шлюбі вони ніколи не перебували.

Звичайно, не обійшлося й без скептиків, які акцентували увагу на віці закоханих. Та й різниця між ними у 15 років теж важлива. Деякі висловили свою думку, що ці відносини зав'язані на грошах, але судячи з щасливих облич Мердока і Хол, їх об'єднують найсвітліші почуття.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору