Ідеальна різниця у віці у відносинах«Коханню кожен вік підвладний» – це відомо кожному з нас. Прекрасне почуття любові “торкається” серця хоча б раз у житті незалежно від віку, статі та національної приналежності. Але чи завжди амур вдало мітить своєю стрілою? Іноді його задум здається зовсім незрозумілим. Як часто в наш час зустрічаються союзи, що викликають у оточення лише подив. Сьогодні ми постараємося заглянути вглиб різних відносин, щоб зрозуміти, які з них може бути найбільш гармонійними щодо віку.

І так, ідеальна різниця у віці у відносинах – чи існує вона?

У всі часи люди намагалися вивести готові формули для успішності свого життя. Формула довголіття, щастя, краси, успіху на роботі – що ми тільки не намагалися вирахувати. Збираючи з року в рік статистичні дані, вчені підводять підсумки, виводячи нескінченні процентні співвідношення в тій чи іншій галузі. Тема різниці у віці також не пройшла повз людської цікавості.

Вченими було проведено опитування, результати якого показали, що лише 1 % жінок прагне і вірить у відносини з чоловіком набагато молодшим за себе. Відсоток чоловіків, охочих вступати у відносини з жінкою постарше, виявився також невеликим і склав всього 2 %. Тим часом, найбільш прийнятна різниця у віці між партнерами, як показало опитування, до 7 років.

Заглянемо в психологічний аспект різниці у віці партнерів

Різниця в психологічному розвиткуПартнери – ровесники. Коли мова йде про відносини між ровесниками, на перший погляд може здатися, що це найвдаліший варіант. Адже люди відносяться до одного покоління, росли в один час і цілком можуть розділяти світогляд один одного. Але в цьому випадку є свої підводні камені. Психологічний розвиток чоловіка й жінки має зовсім різні механізми і знакові пункти. Якщо ми візьмемо союз партнерів 24 років, то побачимо, що внутрішній розвиток таких людей дуже часто буває досить різним. Вважається, що жінка випереджає в психологічному розвитку чоловіка. Можливо, тому досить частою є історія з зрадами партнера або його пристрастю до веселого проведення часу з друзями. Крім того, молодій парі ровесників доводиться стикатися з тим, що вони ще не мають досвіду і тієї життєвої мудрості, так необхідної для побудови гармонійних відносин. В результаті чого, на жаль, нерідко буває історія, коли подібні союзи розпадаються.

Різниця між партнерами 3 – 6 років. Саме така різниця у відносинах вважається найбільш вдалою. У цьому випадку партнери знаходяться на одному рівні внутрішнього розвитку. Звичайно, це сприяє кращому розумінню у відносинах. Крім того, чоловік при такій різниці (якщо старше, звичайно, він) до цього часу вже встигає частково реалізуватися в житті і набратися певного досвіду. Все це позитивно позначається на відносинах. До мінусів таких відносин можна віднести боротьбу за лідерство, яка може виникнути і абсолютно природно, адже партнери знаходяться на одному рівні.

Різниця в парі 10 років і більше. В одній з наших статей ми розповідали Вам вже про відносини в парі з великою різницею у віці. З точки зору психології такі відносини відносяться до найбільш проблематичних і непростих (за своїми мотивами) відносин.

Формула ідеальних відносин

Але чи варто йти з головою в статистичні дані і намагатися обчислити формулу ідеальних відносин? Адже коли прийде час, серце не стане питати Вас, чи вписується обрана ним людина в Ваше поняття «добре». І правильно зробить.

Залишити коментар

*

Вгору