Згідно з даними соціологічних опитувань, данці є одні з найщасливіших людей в Європі. Все завдяки їх життєвій філософії під назвою «хюґе».

Життя в стилі хюґе: 7 данських секретів щастя

Зробіть дім і офіс затишними

Спробуйте за допомогою нехитрих прийомів зробити будинок і офіс місцем, куди хочеться приходити, і ви відразу відчуєте себе щасливішою людиною. На це дійсно варто витратити час і сили.

Запрошуйте гостей

Хюґе в повній мірі можна відчути тільки в колі близьких людей, з якими можна розслабитися і побути собою. Зустрічатися з ними краще вдома. Чим не привід завести традицію збиратися всією сім’єю на недільну вечерю або запрошувати друзів суботнім вечором пограти в настільні ігри? Телефони та інші гаджети на цей час краще відключати.

Секрети щастя датчан

Навчіться смачно готувати

Цей пункт випливає з попереднього. Затишні домашні посиденьки передбачають смачне частування.

Більше активності

Данці люблять смачно поїсти, але ожирінням страждає лише невеликий відсоток населення. Секрет полягає в активному способі життя. І це не виснажливі тренування в фітнес-клубі. Це рух, який приносить задоволення, переважно на свіжому повітрі. Сімейні прогулянки по горах, поїздки за місто, велосипедні походи.

Носіть комфортний одяг

Кросівки і лофери замість туфель, затишні пальто-oversize замість коротких курток, худі, теплі светри, м’які шарфи, довгі кардигани, широкі штани і т. д.

Насолоджуйтесь простими радощами

Найкращі речі в житті нам дістаються без грошей. Краса навколишнього світу, сміх дітей, посмішки близьких, спокійний вечір вдома з коханою людиною або з хорошою книгою – саме ці моменти складають щастя життя. І потрібно вміти цінувати їх.

Заведіть хобі

Життя не може обмежуватися тільки роботою і сімейними клопотами. Дуже важливо, щоб у вас було творче заняття, яке приносить задоволення.

Залишити коментар

*

Вгору