Погодьтеся, мало приємного в тому, щоб дізнатися плітки про себе. Ми починаємо нервувати і панікувати, особливо якщо плітки мають негативний характер. Але насправді ми не розуміємо, що зазвичай пліткують через заздрощі. А заздрять тільки успішним і талановитим людям. Набагато гірше байдужість.

Що робити, якщо про мене пліткують?

До речі, байдужість може бути відмінною зброєю проти пліткарів. Справа в тому, що люди, які розпускають про вас чутки, розраховують на вашу вразливість. І кожен раз вони розраховують зачепити вас. Але якщо це їм не вдається, то рано чи пізно вони втрачають інтерес до об’єкта пліток і шукають нову жертву. Тому постарайтеся ігнорувати різного роду випади в вашу сторону. Але якщо чутки і плітки заважають вам жити, потрібно вживати серйозних заходів.

У пліток завжди є першоджерело. Зазвичай, це людина, з невдалим особистим або професійним життям, яка нічого доброго зробити не може і отримує задоволення від обговорення. Тут для початку спробуйте поговорити з людиною. Можливо, вона не має ніякого злого умислу і, поговоривши з нею, ви розставите всі крапки. Якщо це не допомогло, тоді доведеться вдатися до більш жорстких методів. Пліткарі часто дуже ранимі та закомплексовані особистості. Це потрібно використовувати, щоб відбити у них раз і назавжди бажання розводити про вас плітки. Виберіть найвразливіше місце і нанесіть критичний удар. Чим сильніше ви вдарите по найчутливішому, тим більша ймовірність того що плітки припиняться. В цьому випадку клин клином вибиває.

Якщо ви працюєте разом, ваші успіхи будуть сильно дратувати пліткаря. Нехай це послужить вам додатковою мотивацією. Зрештою, коли ви зробите блискучу кар’єру, плітки просто перестануть вас турбувати.

Про мене пліткуютьЗвістно, найголовніший спосіб уникнути неприємних чуток – це не давати людям тем для обговорень. Не діліться і не обговорюйте свої особисті проблеми. Якщо про вас не буде відомо нічого пікантного, то і пліток теж не буде. Природно це не завадить заздрісникам придумати про вас безглузді чутки, але так як вони не матимуть нічого спільного з реальністю, то і зачіпати вас не будуть. Але якщо ніякі ваші старання не можуть припинити плітки, можливо, це послужить для вас поштовхом змінити щось у своєму житті. Поміняйте роботу, знайдіть собі захоплення, рушайте у подорож. Адже все криється в нашій свідомості.

Якщо ви самі будете задоволені власним життям, вам буде абсолютно байдуже до якихось там пліток.

Залишити коментар

*

Вгору