Так вже сталося, але сучасні часи диктують нові погляди на відносини чоловіків і жінок. Саме ці нові погляди і призводять до того, що роман між учителем і ученицею незабаром можна буде віднести до норми. Поки такий стан речей не став нормою, у багатьох учениць досить гостро стоїть питання: «Що робити, якщо закохалася в учителя».

Що робити, якщо закохалася в учителя

Однозначно можна сказати одне – любові всі віки покірні, але не варто забувати про кримінальний кодекс. Будьте впевнені, що на скільки б не була ваша любов сильна, вчитель, швидше за все, весь ваш запал згасить. Це викликано тим, що його можуть звільнити зі школи в кращому випадку або завести кримінальну справу за розбещення малолітніх в гіршому випадку. Пам’ятайте, що ви як школярка в першу чергу є неповнолітньою, а відносини з неповнолітніми переслідуються кримінальною відповідальністю. Тому єдиною реакцією з боку дорослого вчителя була, є і буде вельми жорстка прочуханка, яка змусить вас думати про навчання, а не про любов.

Хоча спираючись на досвід можу сказати, якщо це дійсно любов і вона підкріплена взаємністю, то вона здатна почекати 2-3 роки, поки ви не станете повнолітньою. Свою ж любов до вчителя можна показувати по-різному: кричати на кожному кроці, що ви його любите і хочете, а можна просто стати відмінницею по його предмету, це і для нього буде добре і вам не завадить. Тим більше якщо ви станете кращою ученицею по його предмету, то у вас буде можливість більше часу проводити разом без шкоди для його репутації, оскільки він буде готувати вас до олімпіад та іншим предметним конкурсам.

Варто пам’ятати, що якщо ви закохалися в викладача, то потрібно піклуватися не тільки про своє, можливо, дитяче «хочу», але й про почуття людини, яку любите. Ваша зайва нав’язливість і неоднозначність буде тільки шкодити його репутації в товаристві колег, що з часом може призвести до того, що він переведеться в іншу школу або взагалі звільниться. Подумайте, чи дійсно ви прагнете саме до такого результату.

Роман між учителем і ученицею

Крім того, багато молодих викладачів та вчителів можуть бути одружені. Факт того, що він одружений теж повинен вас примусити по-тверезому поглянути на свою закоханість. Багато вчителів, коли приходять до школи вже мають сім’ї або стабільні відносини, у деяких навіть є діти. Невже ви готові повірити, що чоловік здатний залишити свою сім’ю заради того, щоб чекати коли ви досягнете повноліття? Так, я розумію, що ви більш молоді і можливо привабливі, ніж його дружина, яка вже народила йому дитину, але не варто забувати, що багато чоловіків в першу чергу шукають стабільність, яка і змушує цінувати те, що вони вже мають.

Я розумію, що перше кохання воно вельми категоричне, але навіть якщо вам 14 або 15 років не варто забувати, що для повноти відчуттів, почуття повинні бути обопільними. Якщо ваш обранець не відчуває до вас того ж, то не варто даремно на нього витрачати час. Якщо ж любов обопільна, то для вас обох не складе труднощів почекати пару років.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору