Фен-шуй – це деяка мета по відновленню життєвої гармонії за допомогою зміни положення різних предметів, а так само меблів в житловій кімнаті. Ще в стародавні часи китайцями було помічено, що до життєвих неприємностей призводить хаотична обстановка в будинку. Вони вірили, що для того, щоб людина могла жити повноцінним життям, ідеальним повинно бути все. Але з тієї причини, що у нас у фен-шуй мало хто вірить, той і людину, що розбирається в ньому можна зустріти досить рідко. Хоча, є безліч досить хороших фахівців, але їх послуги коштують чималих грошей. А якщо враховувати той факт, що багато з нас не вірять в чудесні властивості фен-шуй, то і його популярність досить низька.

Що таке фен-шуй?

У перекладі з китайської фен-шуй означає «потоки вітру», де слово «фен» – це вітри, а «шуй» – потоки. Дане вчення з’явилося досить давно, приблизно наприкінці першого – початку другого століття нашої ери. На нього сильно вплинули філософи Китаю, які не вірили в те, що головними на землі є люди. Вони вважали, що нічого важливішого і сильнішого за природу немає, і саме людина повинна бути її частиною, а не навпаки. І незважаючи на те, що філософи поділяли природні сили на чотири частини, вони все одно її вважали єдиним цілим. В їх розумінні існує чотири найважливіших елементи:

1. Чи- це порядок і гармонія.
2. Шу – це пропорції Всесвіту і Землі.
3. Ци – це подих життя.
4. Ін – це прояв природи в її різних формах.

 

Виходячи з цих елементів проводилися обчислення, мудреці враховували час року, рельєф території, розташування зірок. Робилося це з однією метою – не створювати кладовища. Мертву людину Земля не може прийняти в будь-якому місці, і коли вона її не брала, то людина не могла знайти спокою і ставала примарою. Це сильно заважало її близьким жити, тому з’явилося це загадкове і незрозуміле для нас вчення фен-шуй.

Фен-шуй починається в першу чергу з розуміння того, що наш Всесвіт дуже багатий і рясний. Необхідні лише м’яке серце, відкритий розум і повна рішучість збагатити своє життя. Тоді фен-шуй обов’язково порадує вас чудовим результатом.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору