Рейкі – це техніка цілительства в самому широкому сенсі цього слова

Коли починалося моє знайомство з Рейкі, мені говорили, що це здатність бути провідником для якоїсь цілющої енергії Ци (Кі, Чі – кому як подобається), яку можна направляти на самозцілення або передавати іншим людям. Все це вірно. Я пройшла ініціацію (з цікавості), і перше з чим зіткнулася – це з очевидними доказами того, що «тонкі матерії» і «енергії» існують. Не чисто в теорії, коли про них розповідають просвітлені і екстрасенси, а прямо тут-і-тепер, в моїх руках.

Що таке Рейкі?

Вперше в житті мені було дано це у відчуттях, я відчувала, як це відбувається – так само добре, як ми відчуваємо, що тече з крана воду, коли ми миємо руки. Моєму здивуванню не було меж, і, тим не менше, сумнівів не залишалося. Крім того, у мене абсолютно несподівано опинився в руках досить ефективний інструмент гармонізації, який мало того, що реально працював, а й відчувався як цілком безпечний. Так почався мій шлях у Рейкі, на якому я не перестаю дослідити і робити відкриття.

Найважливіше з того, що я для себе з’ясувала, можна сформулювати так: основна цінність Рейкі полягає у двох моментах – це не «власна» енергія людини і це спосіб гармонізації обставин. І те, і інше дуже важливо. *OK*

По-перше, Рейкі – це не біоенергетика, і коли людина робить Рейкі, вона не виснажує свої енергетичні запаси, не втомлюється і не перетягує на себе чужі проблеми, тому що знаходиться під захистом. У даному випадку цілитель – це лише провідник.

А тепер уявіть собі: є спосіб ефективно, безпечно і не втомлюючись гармонізувати себе та інших людей.

При цьому робити сеанс Рейкі не нудно – це дуже важливий пункт. Справа в тому, що всі мої попередні спроби «медитувати» зазвичай закінчувалися тим, що мені ставало нудно, відчуття були недостатньо яскравими для того, щоб на них мало сенс витрачати час. Коли я стала робити Рейкі, мені перестало бути нецікаво, тому що там весь час щось відбувається, що дуже явно відчувається. І Рейкі, безсумнівно, змінює мій стан в кращу сторону – не кажучи вже про пацієнта. Поступово це стало розвивати і мою чутливість в цілому – тепер мені медитувати вже ой як не нудно. Я можу розрізнити тонкі відтінки станів, і це ціла пригода.

Через кілька сеансів з’ясувався ще один цікавий побічний ефект: коли робиш Рейкі якійсь людині, то входиш з нею у такий дивовижний й пронизливий стан близькості, що після цього вона відчувається як хтось, кого дуже давно знаєш, як хтось, кого любиш та цінуєш. Це спосіб побачити кращу сторону людей, тому що на сеансі вони розкриваються тобі назустріч, а це дорогого коштує.

Я навіть з часом стала це використовувати з однією цікавою метою: якщо мені, наприклад, хтось не подобався, дратував або ображав, то я шукала випадок, щоб зробити йому сеанс Рейкі, контактно чи дистанційно – і відразу всі «розумові» проблеми відходили на другий план. Ти не можеш не любити людину, якій ти зробив Рейкі, а любити людей – це велике полегшення і щастя, бо відчувати якийсь негатив – це важкий тягар, який рано чи пізно набридає тягати за собою. Одним словом, Рейкі дуже допомагає зрозуміти, що таке близькість, прощення, любов і довіра, а також подяка. ;D

Робити рейкіПо-друге, як з’ясувалося, основне достоїнство Рейкі не в тому, що з її допомогою можна лікувати – це само собою, а в тому, що вона дуже добре впливає на тонкий план, у якому тільки починають формуватися обставини нашого життя (у тому числі і хвороби – звідси терапевтичний ефект). Якщо належить непроста розмова, відповідальна зустріч, якщо відчувається невпевненість в собі або «знеструмлення» – я роблю Рейкі. Це у мене називається «поворожити» – працює не гірше змов або чарівної палички. Причому працює Рейкі дуже мудро – дає не стільки те, що ми в даний момент хочемо (тому що хочемо ми зазвичай розумом, а не божественною інтуїцією), а те, що для нас і справді добре.

Був кілька років тому один дуже показовий випадок: я зустрічалася з хлопцем, з яким не дуже клеїлося. Іноді я перед нашою зустріччю сідала й гармонізувала моє особисте життя. До мого гігантського подиву, кожного разу після цього ми сварилися, і я їхала до іншого хлопця, який і виявився згодом моєю долею і щастям. На четвертий такий випадок я, нарешті, зробила правильні висновки. Я-то звикла, що гармонізуєш що-небудь, і воно виходить так, як я хотіла. Мабуть, зазвичай я все-таки хочу того, що для мене корисно, що не може не радувати. А тут я захотіла чогось шкідливого (знаєте, іноді хочеться піти в Макдональдс) – Рейкі не дала мені зробити помилки, яка могла дуже зіпсувати мені життя.

Але такий випадок був лише один, в іншому ж обставини гармонізувалися в буквальному сенсі слова, згладжувалися гострі кути, в моє життя приходила любов і радість. І не тільки в мою. 😉 А вже як приємно робити Рейкі коханим людям!

Крім того, після ініціацій на кожну нову ступінь у житті траплялися якісь дивні зміни. Головне, що змінювалося – це моє ставлення до світу, до людей і до самої себе. Потім вже трансформуються обставини.

Коли робиш Рейкі, стає якось очевидно, що «я досить хороший» і «світ досить хороший» – більше того, я можу зробити його кращим.

Принципи рейкіУ кінцевому підсумку я стала майстром-учителем і тепер можу не тільки лікувати, але і робити інших людей провідниками Рейкі – це окрема радість і гігантський пласт нового досвіду. Навчання Рейкі – це дуже специфічна штука. До цього я багато років викладала іноземні мови і звикла мати справу з теорією, зі словами. А тут раптом я стала вчити тому, що було моїм реальним відчутним досвідом, фізичним, знайомим.

Рейкі – це не мистецтво, не теорія – це ремесло. Але в цьому процесі, разом з тим, дуже багато творчості та інтуїції – кожна людина унікальна, гідна любові та уваги, і всередині дуже гарна. І це для мене справжня творчість – знайти в кожному ту його частину, яка гідна любові і прагне до світла, а потім направити туди тепло Рейкі, яке почне культивувати в ньому цю частину, розвивати її і акцентувати. А потім змінюються обставини, в життя приходить зцілення і гармонія. *THUMBS UP*

Одним словом, Рейкі – це надзвичайно збагачуваний процес, глибокий і радісний. Зовсім як п’ять принципів Рейкі, сформульованих на початку XX століття її засновником Мікао Усуї:

  • Саме сьогодні не гнівайся.
  • Саме сьогодні не турбуйся.
  • Шануй учителів і старших.
  • Пам’ятай про свій духовний шлях.
  • Будь вдячний всьому живому.
Залишити коментар

*

Вгору