Характер людини може бути як вродженим, так і набутим протягом життя. Коли дитина народжується, то вже проявляє свій характер. Він може бути спокійним, ледачим, рухомим або тривожним. Це те, з чим батькам доведеться Що впливає на характер людини миритися. І те, що змінити практично не можливо, так як це інстинктивний характер. Він закладається з самого зачаття і залежить безпосередньо від батьків та їх роду. Зовсім інша справа це розвиток свідомості і поява характеру під дією навколишнього світу або конкретних подій. Зазвичай 70 відсотків характеру закладається генетично. Решта з’являється під впливом різноманітних факторів. Дата народження визначає знак зодіаку. Астрологи впевнені що день у який народжується людина наділяє його властивостями знака Зодіаку. Кожному місяцю привласнений свій знак, а він вже ділитися на кілька декад. І якщо користуватися астрологічними знаннями, то можна досить точно визначати характер людини.

Також дуже сильно впливають на характер емоційні переживання. Наприклад, нервове потрясіння від втрати близької людини змушує замкнутися в собі, стати більш агресивним. Хоча ймовірність того, що людина з часом впорається з цим і повернеться до нормальної своєї поведінки дуже велика, але зміни в характері все одно будуть. Точно так само діють і позитивні переживання, наприклад, весілля або народження дитини.

Характер людини

Ще одним фактором впливу на характер буде соціальне становище. Якщо людина прагне до того чого не має, то буде, або намагатися усіма способами щось змінити, або опустить руки, і буде постійно переживати, що у нього щось не виходить. Якщо соціальний статус дозволяє людині мати практично все, то і хвилюватися немає про що. Але якщо до мети потрібно пробиватися, то й загартувати характер доведеться. Все це формує індивідуальні особливості людини.

Кожен з нас народжується унікальною людиною. І саме ця унікальність допомагає нам у житті. Завдяки своїй неповторності ми можемо мати свою життєву стратегію, і вибирати напрямок. Від нашого характеру дуже багато залежить. Але якщо якась риса нашого характеру заважає нашим рідним потрібно постаратися змінитися. Так, це буде нелегко, доведеться брати себе в руки. Усвідомлення проблеми і можливість змінюватися це саме те, що робить нас людьми.

Залишити коментар

*

Вгору