Жіночий журнал JIJOUR

Щодня організму людини потрібна певна Скільки білка потрібно вживати в денькількість вітамінів, вуглеводів, жирів. А скільки для відмінного самопочуття і здоров'я треба вживати білків?

Нинішні дослідження показують, що для дорослої людини достатньо всього близько двадцяти п'яти грам білка в один прийом їжі, а в добу цілком вистачить ста двадцяти грам. Тобто, для поповнення використаного запасу в місяць досить сімсот грам білка. Дуже багато людей сильно перевищують норму, і через це організм витрачає дуже багато енергії, яка, при правильному дотриманні норм могла б бути витрачена на таке корисне самолікування, як самоочищення організму.

До того ж білки (протеїни), по численних думках дослідників зовсім не стоять у першому ряду за важливістю складової частини їжі. Всі компоненти прийнятої їжі необхідні людині в рівній мірі: це і вода, і клітковина, і потрібні вуглеводи, і всілякі мікроелементи, різні вітаміни і т. д.

Завжди вважалось, що основним джерелом білка є м'ясо. Але є і люди, і навіть багато тварин, які не вживають м'яса, харчуються виключно фруктами, овочами і зеленню, а при цьому норму протеїну отримують. Виявляється, білки насправді в організмі не утворюються з тих протеїнів, які він отримує з їжею, а утворюються трохи пізніше з амінокислот, що містяться в їжі. Людський організм просто не може засвоїти або використовувати білок в тому стані, в якому він міститься в м'ясі. Тільки після того, як організм перетравить і розщепить білок, що надходить у нього на складові, ці амінокислоти можуть бути використані в отриманні необхідній організму кількості протеїнів.

Скільки білка потрібно вживати в день

Всього амінокислот існує двадцять п'ять різновидів, при цьому кожна з них життєво важлива. При регулярному вживанні овочів, фруктів і насіння організм отримує всі необхідні амінокислоти, які потрібні організму людини для подальшого утворення необхідної йому кількості білка. Основні поживні і корисні речовини знаходяться в різних рослинах. На відміну від одержуваних з рослин корисних речовин, у м'ясі зовсім відсутні важливі амінокислоти. Саме з цієї причини основний акцент в прийомі їжі необхідно зробити не на тваринну, а на рослинну продукцію, яка є багатою на всі необхідні вітаміни і амінокислоти.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору