Ранні симптоми авітамінозу включають в себе:

 1. Млявість і роздратований настрій
 2. Пригніченість
 3. Депресію
 4. Нездатність концентруватися
 5. Запор
 6. Втрату апетиту
 7. Легкі прояви підвищеної кислотності в шлунку
 8. Болі в різних ділянках живота

Авітаміноз: симптоми і лікування

Симптоми погіршення стану при авітамінозі включають:

 1. Запаморочення
 2. Плутанина
 3. Судоми нижніх кінцівок (двосторонні)
 4. Судоми нижніх кінцівок (односторонні)
 5. Поганий баланс
 6. Оніміння (одностороннє, двостороннє) і поколювання
 7. Загальна слабкість
 8. Втрата у вазі

Симптоми авітамінозу

Важка стадія авітамінозу може призвести до застійної серцевої недостатності.

Причини виникнення авітамінозу

Лікування діалізом

Це лікування часто може призвести до дефіциту поживних речовин в організмі, особливо тих, які розчиняються у воді, такі як тіамін.

Сечогінні

Ще одна причина розвитку авітамінозу є довгострокове використання сечогінних препаратів, які також можуть привести до дефіциту водорозчинних поживних речовин, як тіамін.

Генетичні факториПричини авітамінозу

Це рідкісна генетична проблема не може викликати авітаміноз в дитинстві, але, коли людина старіє, тіло може втратити свою здатність поглинати і зберігати тіамін в результаті авітамінозу.

Недоїдання

Найбільш частим результатом недостатнього харчування є дефіцит поживних речовин, необхідних для нормального функціонування організму. Це також може призвести до дефіциту тіаміну, який, в кінцевому рахунку, призводить до авітамінозу.

Від матері до дитини

У випадку, коли жінка при захворюванні авітамінозом вагітніє, є велика ймовірність передачі даного захворювання і майбутній дитині. У таких випадках провідний лікар призначає живильну, багату тіаміном дієту для жінки

Основна мета лікування полягає в підвищенні рівня тіаміну,який необхідний тілу пацієнта, щоб запобігти будь-який вид подальшого пошкодження або ускладнень. Це може бути легко досягнуто з тіаміновими добавками у вигляді ін’єкцій або таблеток. Іноді інші типи вітаміЯк лікувати авітамінознів також можуть бути рекомендовані в таких випадках. Після вживання тіаміну проводять ряд аналізів, щоб з’ясувати, яким чином пацієнт реагує на ці заходи.

 

Якщо симптоми авітамінозу лікуються оперативно, прояви захворювання можуть припиниться. Крім того, добавки можуть принести різке поліпшення стану пацієнта протягом декількох годин, але в надзвичайних ситуаціях, де добавки тіаміну відсутні, пацієнтів переводять на дієту з високим вмістом тіаміну (коричневий хліб, зелені листові овочі, молоко), але в таких випадках відновлення відбуватиметься набагато повільніше.

Залишити коментар

*

Вгору