Новорічні вітання – це найважливіший елемент будь-якого Нового року, саме тому поздоровлення на Новий Рік варто готувати ретельно і заздалегідь. Природно, можна скористатися новорічними віршами поздоровленнями, але набагато краще буде скласти свої вірші-вітання з Новим Роком. Однак не всі ми поети і можна просто скористатися вже складеними іншими авторами віршами-привітаннями з Новим Роком, але оформивши їх якимось незвичайним чином.

Смс привітання з Новим Роком

Вітання з Новим роком також будуть оригінальними, якщо ви зробите це з гумором, з харизмою. Але, якщо у вас немає такої можливості, можете написати новорічне смс, яке ваші рідні будуть зберігати ще місяців 12 в пам’яті телефонів, до того моменту, поки його не замінить наступне ваше смс з Новим Роком. SMS привітання на Новий Рік – це невелика частинка затишку і тепла, яку Ви передасте своїм рідним і близьким.

Новорічні смс поздоровлення

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаю в прийдешньому році: турбот не знати, грошенят не міряти, любити, сподіватися і вірити!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хай новорічний Дід Мороз подарує щастя цілий віз, здоров’я міцного на додачу, в усьому задуманому – удачу, світу, дружби, щастя, любові й щоб життя твоє було як у казці!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у нічку новорічну, бажання загадати – і кожен день, весь круглий рік, нехай вони збуваються.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Непомітним тихим кроком старий рік пішов від нас з Новим роком, з новим щастям я поспішаю привітати вас!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай за вікном завірюха мете, а саме хороше хай в житті до вас прийде, нехай щастя не забудеться і мимо не пройде, нехай всі бажання збудуться у Вас під Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай січень сріблястим порошить, щоб запорошив будь-яке лихо. Ми бажаємо всього Вам доброго в прийдешньому Новому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Під Новий рік і звуки вальсу, під бій годинника, бажаємо знову, підняти келих за мир і щастя, надію, віру і любов!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

************ ************ ************ ************ ** ********** ************ ЩО це ?????!!! Це снігопад! З Новим Роком !!!!!!!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у новому році у тебе з’явиться багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, нова заміська вілла, в якій би можна було посидіти, як у давнину, нашим старовинним дружнім колом і проводити старий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, кохана! Вони лягають на долоні – це я обіймаю тебе, на губи – це я цілую тебе, тануть від подиху – це я люблю тебе! З Новим роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Годинники стукають. Іде старий рік. Шарудять його останні сторінки … Що було добре – нехай не піде, а що недобре – не повториться!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З Новим роком вітаємо і хочемо, щоб Дід Мороз всі негаразди і печалі в царство темне забрав і приніс би вам веселощі, жарти, сміх і небачений успіх.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаємо доброго здоров’я, щоб щастя було море, щоб ви не знали горя, щоб люди поважали, частіше в гості запрошували, щоб у житті вашому особистому Було все завжди чудово!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З Новим роком тебе вітаю! У цей сніжний день січня нехай пухнаста сніжинка поцілує тебе за мене.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаю жартів, сміху стільки, щоб вистачило на рік вперед. Щоб було весело не тільки під ялинкою на Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай принесе вам Дід Мороз Мішок здоров’я, щастя віз, інший мішок – зі сміхом, а третій нехай – з великим успіхом!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З Новим роком вітаємо і від усієї душі бажаємо: жити довше, не старіти, не назад – вперед дивитися, незважаючи на роки, бути веселими завжди, бути щасливими скрізь – в особистому житті і в праці!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Від усієї душі, від усієї мене вітаю я тебе! Щастя, радості бажаю, щоб цей Новий рік був веселий і завзятий. Більше жартів, пісень, сміху. Ніколи ти не сумуй, більше смійся і жартуй.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З відкритим серцем і любов’ю бажаємо щастя і здоров’я! Нехай Новий рік із щастям новим у Ваш дім господарем ввійде і разом із запахом ялиновим успіх і радість принесе!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Посміхайтеся частіше, будь ласка, геть женіть подалі тугу! Нехай вам хороше тільки зустрічається в прийдешньому Новому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік нехай приголубить, щастя в житті принесе. Нехай надія зігріває, а доля нехай береже!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай новий рік зморшок не додасть, а старі розгладить і зітре, здоров’я зміцнить, від невдач позбавить і багато радості і щастя принесе!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У Новий рік за вікном тихо падає сніг, хай за Вашим новорічним столом, буде радість і сміх, нехай завидний успіх чекає на Вас у справі будь-якій І ввійде без перешкод щастя в світлий ваш будинок.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаємо Вам під Новий рік приємних радісних турбот, щоб за шампанським ви сиділи, танцювали, співали пісні, щоб новорічний, славний бенкет приніс здоров’я, щастя, мир!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У Новий рік, у світі, 3 мільйони людей спить, 2 мільйон їсть, 1 мільйон займається любов’ю і лише одна людина, яку я дуже люблю, читає мою SMS.

Залишити коментар

*

Вгору