Як ви вже знаєте, одне з найулюбленіших занять більшості людей в зимовий час – це ліпити сніговиків! Вони такі милі і забавні! Але іноді для цього буває просто занадто холодно, а іноді і зовсім немає снігу, щоб зробити сніговика. Тому Жіночий Журнал JIJOUR пропонує вам зробити сніговика прямо у себе вдома, де тепло і затишно. І для його створення не потрібно ніякого снігу. Це буде також захоплююче заняття як і ліпити сніговика на вулиці, або робити сніговика з помпонів, або майструвати сніговика зі шкарпеток.

Сніговик з тканини

Візьміть наступні матеріали і почнемо майструвати сніговика з тканини!

Матеріали для сніговика

  • Білий бархат
  • Джут (6 шарів)
  • Волокнистий наповнювач
  • Пряжа
  • Рукав від старого светра
  • Кнопки
  • Ножиці
  • Гарячий клейовий пістолет
  • Щось в якості ваги (рис, боби, каміння і т.д.)

Сніговик з тканини - фото 2

Виготовлення сніговика з тканини

Складіть тканину меншими кінцями навпіл, і вирізати половинку широкої овальної форми. Не хвилюйтеся якщо не вийде ідеальна форма, він не повинен бути бездоганним.

Сніговик з тканини - фото 3

Відкрити овал з виворітного боку тканини, і покласти трохи ваги (боби, рис, каміння і т.д) і заповнити волокнистим наповнювачем. Вага потрібна для того, щоб ваш сніговик мав можливість стояти на своїх власних “ногах”. Якщо ви хочете використовувати сніговика з тканини як новорічні іграшки, тоді краще зробити її легкою. Для цього наповнювати тіло сніговика тільки іграшковим наповнювачем.

Сніговик з тканини - фото 4

Зібрати овальні кінці разом. На даний момент, ви можете додати або забрати волокнистий наповнювач, якщо це необхідно. Як тільки задоволені кількістю волокнистого наповнювача, зібрати кінці тканини і зав’язати пряжею, обрізати довгі кінці ниток.

Сніговик з тканини - фото 5

Візьміть довгий шматок з джуту і оберніть його по центру овального мішечка, щоб створити два “сніжка”. Потрібно зробити верхню частину трохи менше, ніж нижня. Зав’язати джут і відокремити кінці у пасма. Також потрібно відрізати зайву тканину з верхньої частини голови нашого сніговика.

Сніговик з тканини - фото 6

Візьміть рукав светра і відріжте його трохи більше, ніж половина довжини від широкого кінця. Надіньте відрізаний рукав на верхню частину голови сніговика, складіть нижню частину рукава в загин, а верхній кінець зав’яжіть джутом подвійним вузлом. Тепер пістолетом приклеїти шапку на голову сніговика. Все, що вам потрібно, це одна точка клею на передній, задній і бічних частинах.

Сніговик з тканини - фото 7

Візьміть невеликий шматок з джуту і зав’яжіть щільно подвійний вузол – другий вузол зав’язати безпосередньо на перший вузол. Зробіть таких три вузли. Для двох вузлів відрізати обидва кінці джуту безпосередньо близько вузла. Вони будуть очима. У третього вузла відрізати тільки один кінець, а довжину другого кінця залишити в 1-1,5 см. Це “морквина” ніс.

Сніговик з тканини - фото 8

Тепер приклеюємо пістолетом на обличчя очі і ніс, а на тіло кнопки. Можна додатково прикрасити капелюх сніговика з тканини кнопкою або шпилькою.

Сніговик з тканини - фото 9

Все! Сніговики з тканини готові. Тепер можете його разом з іншими новорічними іграшками своїми руками прикрасити свою новорічну ялинку.

Сніговик з тканини - фото 10

Можете прикрасити сніговика так, як вам хотілося б. Можна використовувати також різні тканини! Удачі вам! Сподіваюся, вам сподобався такий милий сніговик з тканини!

Залишити коментар

*

Вгору