Ще в давні часи люди замислювалися про те, як продовжити собі життя і як омолодити свій організм. Деякі рецепти та методи збереглися до наших днів.

Приміром, існував ритуал по омолодженню. Хоч він для нашого часу трохи дивний, але наші предки в нього вірили і він був досить популярний. Отже, для проведення ритуалу необхідно: ще тепла, свіжа кров корови (для жінок) або бика ( для чоловічого омолодження), колодязна вода, кашка з заздалегідь пророщених пшеничних зерен і свіже овече молоко. Крові необхідно багато, так як нею треба намазати все своє тіло. Молока необхідно близько відра, і стільки ж води і зерен пшениці. Обряд проводили строго на зростаючому місяці, при цьому дотримувалися чоловічі та жіночі дні. Бажаючий омолодитися повинен був повністю роздягтися і починати розтирати тіло свіжою кров’ю корови ( або бика). При цьому необхідно було вимазатися повністю, не пропускаючи жодного сантиметра шкіри, ні пасма волосся. Після того, як все тіло намазано, кров, що залишилася виливали в заздалегідь приготовлену посудину. Далі бралися зерна і ними покривали шкіру рівномірним і тонким шаром. Після зерен черпали долонями і ретельно втирали у волосся і шкіру спочатку овече молоко, потім воду. Всі залишки інгредієнтів додавали в кров. Далі було найнеприємніше дійство. Так як омолодження необхідно не тільки зовні, але і внутрішньо, всі інгредієнти змішувалися і з’їдалися цілих три жмені цього зілля. Далі читали швидко, без запинки, закляття на молодість: «заклинаю себе, рабу ( раба) (ім’я) колодязною водою, так бичачою рудою, та хлібним зерном, та овечим молоком від старої старості, зміїної години і неупокою. Ставлю собі термін десять рочків. Сагана Амакула. Німа.» Після прочитання все змивали з себе в лазні, гарненько пропарювалися і звичайно, наодинці.

Староруські методики омолодження

Також збереглися дуже давні народні рецепти. Відмінним еліксиром молодості було таке зілля. Розмолоти фунт часнику і вичавити сік з двадцяти чотирьох лимонів, все вилити в банку або іншу посудину з широким горлом, поставити її на двадцять чотири дні настоюватися, зав’язавши шийку легкою ганчірочкою. Перед вживанням необхідно збовтувати.

Староруські методики

Приймати слід щодня перед сном, розбавивши чайну ложку суміші в половині склянки води.

Якщо є частини тіла, яку треба омолодити і вирівняти, то кращим засобом буде коров’яче вим’я.

Методики омолодження

Необхідно акуратно з нього зняти верхній шар, і тонку плівку прикладати до проблемних місць.

Як і багато століть тому, так і в наш час, питання омолодження стоїть перед дуже багатьма фахівцями і народними цілителями. І хоча, стовідсоткового еліксиру молодості ще не придумали, застосовуючи деякі рецепти народної медицини, а також ведучи здоровий спосіб життя можна продовжити свою красу і свіжість як можна довше.

Залишити коментар

*

Вгору