Лимон в народній медициніСкромний лимон є одним з потужних цілющих продуктів, що використовуються в народній медицині для різних цілей, сприяє зміцненню здоров’я. Лимони харчові електростанції. Вони дуже низькокалорійні, з високим рівнем вітаміну С, фитонутриентов і флавоноїдів (з’єднання з потужними антиоксидантними властивостями). Вони також містять вітамін А, магній, мідь, холін і калій.

Більшість корисних властивостей, пов’язаних з лимонами, проявляються з величезного кількість вітаміну С, що знаходяться в них. Вітамін С є не тільки одним з найбільш важливих антиоксидантів в природі, він також є основним водорозчинним антиоксидантом, виявленим в організмі людини. Вони збирають вільні радикали і тим самим запобігають смерть ваших клітин і ДНК. Вітамін С добре відомий тим, що допомагає стимулювати імунну систему. Лимони є багатим джерелом мінерального калію, який необхідний для нормальної електричної передачі в нервовій системі і головного мозку. Недолік калію викликає тривожність, депресію і проблеми з пам’яттю. Регулярне споживання лимонів може допомогти придушити ці порушення. Калій також необхідний для здоров’я серцево-судинної системи. Магній, в поєднанні з кальцієм, відіграє важливу роль у формуванні альбуміну в крові.

Чай з лимоном

На відміну від кави або чаю, який містить кофеїн і може призвести до зневоднення, тепла вода з лимоном служить ідеальним ранковим напоєм, так як він допомагає травній системі і робить процес усунення відходів з організму легше. Це запобігає проблемам запорів і проносів, шляхом забезпечення гладких функції кишечника.

Лимон, фрукт популярний своїми терапевтичними властивостями, допомагає просувати вашу імунну систему і, таким чином, захищає вас від лап більшості видів інфекцій. Він також грає роль очисника крові. Лимон є казковим антисептиком, який дала нам мати-природа.

Завдяки харчових якостях лимонного соку, можна забути про симптоми

  • нетравлення
  • печії
  • здуття

Лимон

Лимон є

  • відмінним стимулятором для печінки
  • розчинником для сечової кислоти та інших отрут
  • разріджувач жовчі, а це дуже необхідно у випадках, коли страждають малярією

При вагітності часто пийте лимонний сік і він допоможе побудувати кістки у дитини. Вважається, що лимон містить певні елементи, які будуватимуть здорову кісткову систему.

Залишити коментар

*

Вгору