Статуси про любов і статуси про життя для Вконтакте, Однокласників, Фейсбуці або інших соціальних мереж можуть бути досить гарними та цікавими. 😉 Любовні взаємини між чоловіком і жінкою завжди були однією з найпопулярнішою темою для спілкування. Досить багато людей шукає для своїх акаунтів любовні статуси або статуси про любов, щоб публічно пояснити стан своєї душі.

Статуси про любов для ВКонтакте

Милий … Я не ревную … Я просто попереджаю … Ще один твій косий погляд у бік он тієї швабри … І твої батьки ніколи не зможуть по-няньчити онуків ..

Любов – це взаємність, любов – це довіра! Вибачте, але я в любов не вірю ….

У тебе був шанс бути першим, навіть єдиним … А тепер встань, будь ласка, в чергу …

Любов – це коли тобі багато задали, у тебе в гостях твій хлопець і ти сидиш пишеш українську, а він тихенько бере і починає алгебру за тебе вирішувати.

Чому якщо чоловік не любить жінку, то значить з нею щось не так (ніс великий, ноги короткі, груди маленькі …), а якщо жінка не любить чоловіка, значить вона стерво?

Статуси про кохання

Пам’ятаєш, я любила? Розслабся, я жартувала.

Напевно кожна дівчина вважає обов’язком своєї честі змусити свого хлопця кинути палити.

Тільки жінка може одним своїм вчинком еревернути своє життя: вийти заміж за іншого, образившись на коханого, а потім назвати сина його ім’ям.

Так! Я люблю говорити загадками! А тобі пора вже навчитися їх розгадувати … ;D

Коли тебе люблять, не сумніваєшся ні в чому. Коли любиш ти, сумніваєшся у всьому.

Щастя – це коли твій хлопець, бачить на вулиці красиву дівчину, і думає: – Треба буде моїй коханій купити таку ж шапочку …

Статуси про любов для вас

Зазвичай в коханні відносини будуються або на досвіді, або на довірі.

Справжній чоловік не той, який заводить нову дівчину кожен вечір … .. А той, який щовечора заводить одну і ту ж ..

Поруч з тобою я вперше дізналася турботу і ніжність. І саме з тобою я вперше відчула спорідненість і єдність душ. Так хочеться вірити, що ти – моя Доля.

Мені потрібні відносини, а не онлайн спілкування.

Дівчина з очима кольору життя .. Вона любить сонце, така ніжна, така горда .. Подобається? .. Не можна .. Не твоя .. вже давно в щось або когось закохана …

Статуси про любов

Любов така штука – бере за руку і веде

Романтика – це коли не важливо де ви, важливо, що коханий поруч, а серце робить знімки моментів, які час ніколи не зможе стерти …

Закохатися може кожен, але не кожен може зізнатися в цьому …

Як іноді хочеться вити, кричати, битися, бити що завгодно і все трощити навколо, але нічого не залишається, окрім як надіти маску байдужості і продовжувати далі свій шлях.

Справжня любов *IN LOVE* – народжується в серці, відбивається в очах, і живе у вчинках …

Кохання-це коли відпускаючи людину серце кричить «не йди!! я не можу без тебе! »в слух вимовляєш абсолютно щиро« будь щасливий … і бережи себе … …. ”

Статуси про любов

Коханій людині можна все пробачити … питання в іншому … чи залишиться вона потім КОХАНОЮ? …

Зустріч двох людей – це як зустріч двох хімічних елементів. Реакція може і не відбутися, але якщо вона відбувається – змінюються обидва.

Бо коли є любов на світі, – а вона є! – То вона недалека від божевілля.

Любов – це ЗІРКИ, а зірки не гаснуть ніколи … так от ми з тобою як дві загублені зірки .. які просто не можуть знайти один одного щоб наше з тобою світло не погасло.

Якщо мене любити, то я можу гори звернути, а якщо ні то-шию!

Жити треба так, щоб батьки гордилися тобою, друзі трималися за тебе, друга половинка любила, вороги від заздрощів дохли, а всі інші тупо захоплювалися!

Л_Ю_Б_Л_Ю … Ви помітили, що на клавіатурі ці букви розташовані так близько один до одного …?

Любовні статуси

Тільки зустрівши справжнього чоловіка, ти розумієш як ти помилялася раніше, називаючи когось «кращим» ..

Від нелюбимих йдуть самі, від коханих уводять люди!

Любов – це коли розмовляєш з ним по телефону, і знаєш що він усміхається … 🙂

Ти викинула мене з друзів вконтакте … видалила номер телефону .. А З ПАМ’ЯТІ ЩО, СЛАБО ????!

Він: – Я тебе люблю! Ти найкраща і красива! Вона: – Обернись, там йде дівчина краще і красивіше мене. Обернувся. Там йдуть дві бабусі. Він: -?? Вона: – Якби любив, не обернувся б.

Ну, а якщо ви хочете бути більш оригінальним у своїй любові, то пропонуємо вам опублікувати статус про кохання англійською або статус про любов французькою.

Залишити коментар

*

Вгору