Жіночий журнал JIJOUR

Тарін Мэнінг була звинувачена в нападі на свого візажиста - Холлі Хартман, але зірка стверджує, що не контактувала з Хартман протягом декількох місяців.  Юристи Мэнінг оприлюднили заяву в п'ятницю, 29 січня, після того, як стало відомо, що Хартман подала заяву на отримання судової заборони для актриси, після сварки в листопаді. У заяві зазначено, що Мэнінг, вдарила по обличчю Холлі і, імовірно, бризнула їй в очі засіб для миття вікон.  Суд тимчасово відхилив запит Хартман на тимчасову заборону у зв'язку з тим, що Тарін і Холлі не були помічені разом на протязі багатьох місяців. Представники актриси стверджують, що всі докази проти Мэнінг були сфабриковані. Вони так само стверджують, що Хартман, спеціально помилково звинуватила Тарін в нападі, і піддала все розголосу для того, щоб підвищити свою популярність. Також нагадаємо, що Холлі Хартман перебуває під слідством, за переслідування Мэнінг, крадіжки та інші злочини.  Це не перші звинувачення Тарін. Кілька років тому вона була заарештована за напад на товариша Холлі Хартман. Але незабаром справа була закрита, а Мэнінг повністю виправдана.Тарін Мэнінг була звинувачена в нападі на свого візажиста - Холлі Хартман, але зірка стверджує, що не контактувала з Хартман протягом декількох місяців.

Юристи Мэнінг оприлюднили заяву в п'ятницю, 29 січня, після того, як стало відомо, що Хартман подала заяву на отримання судової заборони для актриси, після сварки в листопаді. У заяві зазначено, що Мэнінг, вдарила по обличчю Холлі і, імовірно, бризнула їй в очі засіб для миття вікон.

Суд тимчасово відхилив запит Хартман на тимчасову заборону у зв'язку з тим, що Тарін і Холлі не були помічені разом на протязі багатьох місяців. Представники актриси стверджують, що всі докази проти Мэнінг були сфабриковані. Вони так само стверджують, що Хартман, спеціально помилково звинуватила Тарін в нападі, і піддала все розголосу для того, щоб підвищити свою популярність. Також нагадаємо, що Холлі Хартман перебуває під слідством, за переслідування Мэнінг, крадіжки та інші злочини.

Це не перші звинувачення Тарін. Кілька років тому вона була заарештована за напад на товариша Холлі Хартман. Але незабаром справа була закрита, а Мэнінг повністю виправдана.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору