Вже сьогодні ми хочемо запропонувати вам цікавий особистісний тест, який змусить вас провести якийсь час у тиші. Сьогоднішній тест дозволить вам з’ясувати, яким є ваш емоційний інтелект, і в абсолютно ігровій формі взнати свої характерні особливості, які відрізняють вас найбільше від інших.

Визначте свій емоційний інтелект за допомогою тесту

Ми говоримо про емоційний інтелект, коли говоримо про чесноту, яка дозволяє нам відновлюватися, коли все здається найважчим. Відповідно до психології, емоційний інтелект — це здатність свідомо розпізнавати та використовувати емоції інших та свої власні. Все це означає, що емоційний інтелект залежить від самосвідомості та здатності до самоаналізу. Фактично, завдяки великому емоційному інтелекту людина здатна керувати своїми емоціями і водночас виявляти велику емпатію.

Зрозуміло, що набуття значного емоційного інтелекту необхідне для поліпшення спілкування та взаємин у суспільстві. Але це може допомогти вирішити проблеми та бути більш відкритим для різноманітності та складності.

Якщо ви хочете спробувати розважитись і в той же час зрозуміти, який ваш емоційний інтелект, спробуйте подивитися на зображення та вибрати один з поданих описів. Залежно від вашої відповіді, оцінка зміниться і щось скаже про емоційний інтелект. Нагадуємо, що це лише гра і не має наукової цінності. Тож отримуйте задоволення і проходьте цей тест із максимальним розслабленням.

Тест, який допоможе вам виміряти свій емоційний інтелект

Малюнок 1

Якщо ваша увага зупинилася на цифрі 1, ви оцінили перешкоди, які поставило перед вами життя. Ви здатні адаптуватися навіть у нових просторах і контекстах та маєте гарні інтроспективні навички. Ви чудово справляєтеся з собою і постійно розвиваєтеся, намагаючись ставати все кращим і кращим і домагатися особистого задоволення. У вас є сильне бажання обмежити певні переживання, які вам не подобаються в минулому, і ви всіляко намагаєтеся, щоб вони не заважали вашому сьогоденню.

Малюнок 2

Цифра номер два уособлює дуже творчу особистість. Можливо, насправді ви людина, яка має великий емоційний інтелект інстинктивного типу. Вам подобається мати велику розумову гнучкість в управлінні справами і ви любите маленькі радості в житті.

Малюнок 3

Якщо ви вибрали цифру 3, це означає, що у вас досить аналітичний склад розуму і дедуктивний інтелект. Це означає, що ви повинні подивитися та проаналізувати своє минуле, щоб усе збіглося. Саме тому ви любите планувати. Ви дуже добра людина і часто виражаєте емоції, навіть якщо волієте погоджуватися з раціональністю. Можливо, саме тому ви любите вивчати та відкривати наукові предмети.

Малюнок 4

Рисунок 4 — типовий вибір для тих, хто має добрий баланс між дедуктивним інтелектом та емоційним інтелектом. Це означає, що ви не боїтеся виплескувати свої емоції, але все ж таки примудряєтеся покладатися на раціональність. Ви є справжнім лідером і ставите перед собою амбітні цілі.

Малюнок 5

Замкнений трикутник, показаний на малюнку № 5, представляє тих, хто особливо ефективно утримує свої емоції під контролем. Однак це іноді не дозволяє вам максимально проявити свої якості, незважаючи на те, що ви маєте великі художні здібності.

Малюнок 6

Нарешті, якщо ви вибрали цифру 6, це, мабуть, означає, що ви людина, якій потрібно багато працювати над своїми емоціями. Ви не любите піддаватися емоціям, і вас не можна назвати чуйною людиною.

Залишити коментар

*

Вгору