Том Круз налагодив стосунки з синомУ Тома Круза не завжди були близькі стосунки з дітьми. Але в середу, 20-го січня, в Новому Орлеані, він і його син - Коннор Круз, виглядали просто не розлий вода. Коннор відвідав батька на кінопробах до майбутнього фільму.

Том усиновив Коннора і його сестру Ізабеллу, коли перебував у шлюбі з Ніколь Кідман. І хоча союз зіркових акторів розпався, їх діти зберегли зв'язок і хороші відносини і з Томом, і з Ніколь.

Зараз, між Коннором і Томом ідилія, не дивлячись на те, що Круз не зміг вирватися на весілля Ізабелли, яка відбулася на початку осені, через роботу.

Також є інформація, що Том не бачив свою маленьку дочку Сурі, від шлюбу з Кеті Холмс, вже кількаТом Круз років. Причиною такого розколу називають спірну релігію - саєнтологію, якої дотримується Том Круз. Але, як стало відомо, прийомні діти Коннор і Ізабелла підтримують релігійні погляди батька, а Кідман, Холмс і Сурі – ні.

Сам Коннор стверджує, що, незважаючи на громадську думку про несправжню спорідненість із зірковими батьками, він вважає їх рідними. Особливо тепло Коннор висловлюється про Кідман.

«Мене не хвилює, хто і що говорить. Я дуже люблю свою маму. Сім'я - для мене все»,- сказав Коннор.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору