Топазом називають прозорий мінерал, що складається з правильно огранених стовпчастих кристалів. Найчастіше вони безбарвні, але іноді зустрічаються і в інших відтінках блакитного, рожевого або жовтого. Має топаз і інші назви, такі як – сибірський алмаз, пазион, тумпаз, тонпаз і навіть важкоатлет.

Топаз

Топаз має лікувальні властивості:

 • оберігає організм від застуди,
 • лікує печінку і щитовидну залозу,
 • лікує селезінку і жовчний міхур,
 • лікує органи травлення
 • прискорює тканинну регенерацію.Лікувальні властивості топазаВикористовують топаз для захисту при нервових і психічних захворюваннях. Він заспокоює, знімає стрес, нервові розлади, допомагає позбутися страхів і навіть від безсоння. У старовину топаз застосовували для лікування зору.

  Топаз в магії прийнято вважати одним з найсильніших захисних дорогоцінних каменів. Він захищає від різних негативних впливів. У середні століття, в існуючій тоді символіці означав добрі справи і розсудливість. Топаз добре розвиває розум, допомагає своїм власникам швидко реагувати на події, що відбуваються і приймати в будь-якій ситуації вірне рішення. через це йому дали назву – камінь внутрішнього просвітлення.

  Талісмани з топазом – відмінний засіб для залучення матеріального достатку, удачі, успіхів у навчальній і професійній діяльності. Топаз допомагає здобути хороше розташування оточуючих, додає об’єктивності і чесності. Жінкам додає красу, чоловікам приносить мудрість. Топаз золотистого забарвлення символізує повну чашу щастя. Звільняє від небезпечних та буйних пристрастей, навіть загострює смакові якості. Жовтий камінь дає можливість проникнути в таємницю життя. Допомагає в роботі гіпнотизерам, психологам та криміналістам, так як має вплив на викриття будь-яких таємниць. А якщо прийнято рішення відправитися в подорож, обов’язково варто захопити з собою такий талісман.

  Камінь внутрішнього просвітлення

  Дуже популярний у ювелірних майстрів. Є важким в обробці, але чудовим каменем.

  Краще всього підходить людям під знаком Скорпіона, і власникам таких імен, як Ірина, Таїсія, Клавдія, Аліса, Федір, В’ячеслав і Владислав.

Залишити коментар

*

Вгору