Скільки гарних, теплих, добрих новорічних побажань і слів хочеться сказати присутнім рідним, дорогим людям, друзям і колегам по роботі разом за пишно накритим новорічним столом. А новорічні тости – неодмінний атрибут абсолютно будь-якого новорічного застілля, так вже у нас повелося, що не піднімається жоден келих шампанського без торжестрених промов. Для цього ми пропонуємо вам вибрати тост до новорічного застілля у віршах і в прозі. І порадувати тостом на Новий Рік усіх присутніх у цей чарівний новорічний вечір.

Тости на Новий Рік

Новорічні тости

З чого складається келих? З опори і чаші для напоїв. З чого складається людина? З тіла – матеріальної опори і душі – чаші духовної. Вип’ємо ж за те, щоб у новому році наші келихи частіше б наповнювалися прекрасним вином, а чаші душі – прекрасними почуттями!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, віднімає друзів та коханих, а минаюий рік принесе нам їх! Давайте вип’ємо за те, щоб так було завжди!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, – не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у наступному році у нас буде стільки гарних і радісних подій, стільки добрих і прекрасних справ, скільки вогників горить на нашій новорічній гірлянді!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Мені хочеться побажати у новому році жінкам будь-якого віку бути такими ж чарівними, як і в старому. Дорогі жінки, будьте чарівними, привабливими і коханими!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за те, щоб кожен наступний Новий рік наш святковий стіл все більше ломився від явств, телефон все більше розривався від вітальних дзвінків друзів і все більша кількість дітей і онуків дарувала б нам подарунки.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

В кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип’ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

За Новий рік піднімемо тост
Нехай буде тост гранично простий,
За щастя, дружбу, сміх,
У всіх справах великий успіх,
За чуйність, ніжність, доброту
Сімейного життя теплоту!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Заснув один чоловік і приснився йому сон: поруч з ним прекрасна жінка. Прокинувся – нікого немає. Вип’ємо за те, щоб у новому році збувалися б всі хороші сни!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Один мудрець сказав: “Саме дивне в людині те, що вона нерідко засмучується про втрачений стан, а що проходить його життя, вона не засмучується”. Вип’ємо ж за те, щоб яскраво і з користю пройшов кожен день нового року.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Кожен з нас являє собою половину людства, яка вічно шукає іншу, – сказав давньогрецький мудрець Аристофан. Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов’язково знайти її в новому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

За цим столом всі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов’ю до нас, чоловіків, в новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вип’ємо за те, щоб у Новому році столи ломилися від достатку, а ліжка – від кохання!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – саме час, щоб мріяти і будувати плани. За те, щоб мрії стали дійсністю!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Щоразу напередодні Нового року моя дитина стоїть біля замерзлого вікна і просить Діда Мороза: «Подаруй мені іграшку! ..» Я посміхаюся, укладаю його спати, а потім сама підходжу до вікна і прошу свого старого доброго знайомого Діда Мороза: «Дай моїй дитині щастя! ». Так давайте ж вип’ємо за виконання бажань!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Як відомо, людина все життя вчиться. Вчиться щороку, і кожного року, напевно, стає розумнішою. А значить, напевно, і роки теж чогось вчаться – у людини і один у одного. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб кожен наступний рік навчався у попереднього тільки хорошого!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Я бажаю всім тут присутнім, щоб у новому році у вашому житті була і любов, і турботи, і сумніви, щоб вам ніколи не приходило в голову, що ви щось в цьому житті упустили.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – найяскравіше, найкраще і веселе свято. Зелена ошатна ялинка з різнокольоровими іграшками, блискучими бризками шампанського, загальне пожвавлення і радість. Бажаємо всім такого же життя в новому році – барвисте і блискуче, багатообіцяюче і щедре, як саме свято Нового року.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Є стародавня статуя під назвою «Можливість». Вона зображує людину, що стоїть навшпиньки, яка символізує стислість миті можливостей. Hа ногах у нього крила, які означають, що людина може злетіти, використовуючи можливість. У нього довге волосся – символ блага, яке досягається через можливість, а на потилиці лисина – символ втрат при втраті можливості. Можливості з’являються і зникають. Так вип’ємо ж за те, щоб у новому році ми не упускали своїх можливостей!

Залишити коментар

*

Вгору