Кращі новорічні тости: прикольні тости, мудрі тости, любовні тости. Новорічні тости допоможуть вам привітати за святковим новорічним столом ваших друзів і рідних. Також можете скористатися Новорічними привітаннями, статусами з Новим Роком, Новорічним смс поздоровленнями, Поздоровленнями з Новим Роком, щоб привітати з Новим Роком всіх ваших знайомих і рідних людей.

Тости з Новим Роком

Новорічні тости

Зустріч Нового року – це завжди підбиття підсумків старого. Але як би не осмислювався досвід, його вища філософія проста і зводиться до однієї фрази: “Живи і радій!” Вип’ємо за радощі, які дарує нам життя!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Свято Нового року – апофеоз контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл … Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло і затишно. Нехай здійсняться в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вранці після новорічної ночі подружжя повертається додому. Господар намагається відкрити двері сигаретою.
– Це ж сигарета, – говорить дружина, боюся, що нею двері не відкрити!
– Чорт забирай, невже я викурив ключ?!
Пропоную випити за те, щоб у новому році ми випадково не викурили ключі від свого щастя!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий хороший, що мені хотілося б запропонувати вам всім викинути з пам’яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам’яті залишилися тільки теплі і приємні спогади про старий рік. Запам’ятаємо його таким, і тоді прийдешній новий рік буде не гірше минулого! Друзі! Пропоную подякувати старий рік за світлу спадщину, залишену ним, – за хвилини радості, любові, успіху і неоціненний досвід для розуму та професіоналізму.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вип’ємо за те, щоб у новому рік було з ким і було де.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

За традицією ми відзначаємо Новий рік шампанським. Нехай наше життя в новому році буде як це шампанське – легке, хвилююче, прекрасне і б’є через край.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у новому році у тебе з’явиться багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, нова заміська вілла, в якій би можна було посидіти, як у давнину, нашим старовинним дружнім колом і проводити старий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Одного чоловіка запитують:
– Чому ти носиш взуття на два розміри менше?
Той відповідає:
– Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син – двієчник! Теща-відьма! … Єдина радість у мене в житті – коли я ввечері … знімаю взуття!
Давайте вип’ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія?
– Професія у мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З’єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе трахне!
Так вип’ємо ж за те, щоб в новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Підходить один чоловік до річки, розсовує кущ, другий, третій … і так двадцять кущів … А там, за останнім, стоїть прекрасна жінка і чекає його. Зняв він одну сукню, другу, третю … Давайте ж піднімемо келихи й вип’ємо за наші перспективи в новому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вип’ємо за те, щоб у новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У селі одна подруга розповідає іншій:
– Учора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і гвалтував … А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти … і в лісі не побувати! За Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Двічі на одні і ті ж … Новий рік не наступають! Не можна зустріти один і той же Новий рік двічі … Так давайте вип’ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

За цим столом всі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов’ю до нас, чоловіків, у Новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо, щоб у прийдешньому році навколо нас була стрілянина … але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, – не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

В кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип’ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Якийсь жартівник дістав під Новий рік шубу і бороду Діда Мороза. Вбрався і, радіючи, що може потішити свою дружину, подзвонив у двері своєї квартири.
Дружина відкрила і, не встиг він вимовити слово, кинулася йому на шию, стала гаряче цілувати й затягнула в спальню. І там, як божевільна, віддалася з “Дідом Морозом” палкому коханню. Скориставшись маленьким перепочинком, чоловік скинув накладну бороду і вуса. І тут він почув голос дружини, що вразили його:
– Ну, треба ж, це ти! А я тебе зовсім не впізнала!
Так піднімемо ж келихи за справжніх чоловіків, які вміють влаштувати свято і своїй дружині!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Він сказав “поїхали” і запив водою! Я міг би випити більше, але я вип’ю до дна! Піднімемо келихи і вдвинемо їх у розум! Хай живе розум, нехай згине маразм! Нехай у новому році ми будемо в ладу з усіма, і, перш за все – з самими собою!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: “Хто ви?” – Здоров’я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.
– Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити.
Хвора мати сказала: “Давайте впустимо Здоров’я”. Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина – Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли.
Так вип’ємо за те, щоб в нашому будинку в Новому році завжди було місце для Здоров’я, Любові та Багатства!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Після новорічного свята батько казав синові:
– Ти вже дорослий, синку, і повинен розуміти, що ніякого Діда Мороза немає. Це був я.
– Так, тато, я знаю. Адже лелека – це теж ти.
За наших дітей – розумних, догадливих і кмітливих!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Через півгодини настане Новий рік. Спустілими вулицями поспішає додому парочка з повними кошиками. Вони натикаються на п’яного, що стоїть на четвереньках.
– От бачиш, – дорікає дружині чоловік, – люди вже щосили веселяться! А в тебе все в останню хвилину!
За те, щоб у новому році ми всюди приходили вчасно!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – саме час, щоб мріяти і будувати плани. За те, щоб мрії стали дійсністю!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у Новому році у тебе з’явитися багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, новий будинок, бажано, заміський, де можна було б посидіти, як у давнину – у колі давніх друзів, – і проводити старий, але вдалий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Один античний філософ сказав: “Викинь старі тривоги … Адже світ прагне в майбутнє”. Друзі, підемо ж його порадою і негайно викинемо старі тривоги і турботи – ці важкі кайдани, бо б’ють куранти. Візьмемо ж з собою в Новий рік щастя, радість і любов! З Новим роком! Ура!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

– Я шукаю і буду шукати безліч пригод, хвилювань, переживань, любовних історій! – Вигукує в обличчя своєму батькові молодий чоловік, який зібрався піти з дому. – І не думай зупиняти мене! Я обрав свій шлях у житті!
– А хто тебе зупиняє? – Відповідає батько. – Тільки візьми мене з собою!
За спільність інтересів батьків та дітей!

Залишити коментар

*

Вгору