У чому зустрічати Новий 2015 рікЗ недавніх пір з’явилася справжня традиція зустрічати Новий рік за Східним календарем. Наступаючий рік до нас прийде під заступництвом знака Синьої Дерев’яною Кози. Щоб її задобрити слід подумати не тільки про те, якими стравами накрити святковий стіл, але також про те, в якому вбранні Козу вітати.

Вибирати наряди бажано під колірні переваги господині року. Це такі кольори, як зелений, синій, бірюзовий і фіолетовий, а також їх різноманітні відтінки. До того ж, в цю новорічну ніч чудово підійдуть білий молочний колір, а також будь-які відтінки сірого, так як саме вони є природним забарвленням цієї чудової тварини. Найголовніше, це щоб образ, обраний вами, був повністю завершеним, і наряд ідеально підходив людині. При виборі туалету до основних кольорів можна використовувати і більш спокійні, пастельні і м’які відтінки. Одяг може бути виконаний з натуральних і м’яких тканин, наприклад, з оксамиту, замші, вовни або кашеміру. Вони найкраще будуть нагадувати про господарку року. А ось синтетику не можна вдягати, навіть не дивлячись на те, що фасон сукні чи костюма дуже сильно подобається.

У чому зустрічати Новий  рік

Чоловікам теж слід заздалегідь продумати своє вбрання. Рекомендується вибрати для новорічної ночі стримані костюми сірого, коричневого або темно-синього кольорів. До них слід підібрати самі підходящі краватки, сорочки, які повинні бути відпрасовані ідеально. Завершить образ акуратна стрижка і ідеально начищене взуття. Але костюм не є обов’язковим, тому цілком можна обійтися натуральним светром і сірими джинсами.

Новорічне вбрання 2015

Дівчатам і жінкам треба пам’ятати не тільки про вбрання, але і про макіяж і зачіски. Вони повинні з обраним туалетом поєднуватися ідеально, але при цьому не повинні виглядати не аккуартно або недбало. Зачіску в цьому році підібрати досить легко, в ній повинні бути різні кучерики або просто завитки, так як вони обов’язково припадуть до душі Козі. В якості прикрас сміливо можна віддати перевагу всьому дерев’яному. Макіяж і манікюр мають бути елегантними, але при цьому стриманими максимально, і найголовніше – натуральними.

Залишити коментар

*

Вгору