За Східним календарем покровителем Нового 2016 року буде Червона Вогняна Мавпа. Всі астрологи вже зараз навперебій представляють свої прогнози, які також стосуються і новорічних нарядів. У чому зустрічати Новий 2016 Мавпи і які вбрання, фасони, взуття, аксесуари слід приготувати для свята?

U chomu zustrіchati Novij 2016 rіk Mavpi

Мавпа – це грайливе, навіжене, пустотливе, ексцентричне і непередбачуване створіння. Найбільше вона любить веселощі та неординарність, а сірість і нудьгу терпіти не може. Отже, до вибору вбрання доведеться підійти з фантазією і креативністю.

Так як господиня наступаючого року любить все помітне і блискуче, а стихія року – вогонь, то стає очевидним вибір кольору новорічної сукні, яке повинно бути просто сліпуче яскравим. Слід вибрати будь-який відтінок полум’я – жовтий, помаранчовий, кораловий, червоний. Особливо ефектно, напевно, буде виглядати наряд золотистого кольору, зшитий з тканини, що має ефект металліку.

Крім таких кольорів, дизайнери пропонують зустрічати Новий рік у відтінках затухаючого вогню – попелястому і коричневому, ліловому і рожевому, вишуканому фіолетовому і бузковому. А маленьке чорне плаття цього разу нехай краще залишиться у шафі, так як це той самий рідкісний випадок, коли *вихідний* універсальний наряд доведеться не до місця.

U chomu zustrіchati rіk MavpiСукня для цієї новорічної ночі крім яскравості повинно мати і сміливість: оголені плечі, глибоке декольте, високий виріз до стегна, відкрита спина, паєтки, стрази, аплікації або об’ємні квіти. Згадувати про скромність в даному випадку не час! Однак, при зустрічі цього Нового року бажано не перестаратися, так як образ потрібно вибрати викликаючий та екстравагантний, але не без смаку чи *дешевий*.

При всій своїй ексцентричності і темпераментності, господиня 2016 року дуже цінує завершеність образу і бездоганний стиль. Найбільш придатними матеріалами для вечірнього туалету стануть тканини, які мають здатність *блищати*. Це органза і шовк, люрекс і атлас, а також тканини з металізованим ефектом.

До яскравого і блискучого вбрання не варто боятися підібрати такі ж аксесуари. Срібні та золоті прикраси, золочене взуття відмінно поєднуються з вогняними кольорами. При зустрічі року Мавпи не будуть зайвими і прикраси з блискучими каменями, що переливаються у світлі. Господиня року любить гранат, червоний рубін, жовтий топаз, фіолетову, червону і рожеву шпінель, червоно-помаранчовий сердолік.

Залишити коментар

*

Вгору