Рубін – це один з чотирьох дорогих каменів, які використовують для виготовлення ювелірних прикрас. Назва рубін походить від латинського ruber, що перекладається як червоний. Згідно геологічним характеристикам, рубіни представляють собою прозорий різновид корунду червоного кольору. Цей дивовижний мінерал дарує світу безліч чудових каменів: сапфір, падпараджа, зірчастий рубін і зірчастий сапфір, які так полюбилися шанувальниками дорогоцінних мінералів.

Рубін

Всі ці камені вельми цінні для ювелірів, але по своїй красі поступаються рубіну. І це не дивно! Так як, щоб домогтися настільки приголомшливого кольору і прозорості, природі необхідно як мінімум 7000 років. Самим чудовим перетворенням в цьому ланцюзі еволюції рубіна вважаються карбункули, які по праву цінуються більше ніж алмази, так як зустрічаються вони украй рідко.

У своїй еволюції до рубіну, червоний корунд проходить кілька етапів, які з кожною тисячею років роблять його все яскравіше і прозоріше. Корунд кожні 1000 років міняє свій колір і збільшує прозорість, яка так цінується у світі ювелірів. Найціннішими серед рубінів є карбункули, які так охрестили італійці, за їх «блакитну кров». Для рубінів цього виду характерний чистий червоний колір з легким фіолетовим відтінком. У більшості випадків колір рубіна знаходиться в діапазоні від яскраво-червоного до фіолетово-червоного.

Карбункули

Ювеліри люблять цей камінь за надзвичайну твердість (9 по шкалі Фрідріха Мооса), яка дозволяє втілювати в ньому навіть найскладніші форми завдяки різноманітності, забарвленням і астерізму.

Рубін – камінь палкої і пристрасної любові, влади, успіху

Рубін спрадавна вабив людей соковитістю свого кольору. В античному світі рубін відомий як «палаючий вугілля», а Схід знав його під ім’ям «цар самоцвітів». Не залежно від того, як його називали, кожен з древніх народів цінував красу і велич цих каменів. Завдяки цьому рубіни можна знайти в скарбницях багатьох стародавніх імператорів і сучасних багатіїв. Цінителі рубінів знають, що самі великі камені знаходять у Бірмі, а рубіни унікального кольору і ваги можна знайти в Індії і її скарбницях.

Вироби з рубінів

Рубін по праву можна вважати каменем влади і сили. Ці камені із задоволенням носять люди, які володіють владою, він їм дарує сили для вирішення складних проблем і дозволяє захиститься від негативного впливу третіх осіб. Цей камінь завжди вважався могутнім талісманом для людей, які управляють іншими. Для людей же, які не вміють контролювати свої емоції цей камінь небезпечний, оскільки він посилює всі властивості людини. Перед тим, як приймати в подарунок вироби з рубінів загляньте до себе в душу, так як це може бути для вас фатальним. Зла доля рубіна полягає в тому, що він веде людину до влади будь-якою ціною і чим більше у вашій душі зла або сумнівів, тим більше зла ви посієте на шляху до своєї влади.

Рубіни варто дарувати людям, які дійсно потребують підтримки цього каменю. Ідеальний подарунок прикраса з рубіном для людей, які вельми соромливі, боязкі і володіють холеричним типом темпераменту. Вважається, що якщо носити рубін у вигляді підвіски це буде ознакою того, що ви гідна людина, яка заслуговує поваги.

Прикраси з рубіном

Підбір дорогоцінного каміння по даті народження допоможе вам також визначити, кому можна дарувати прикраси з рубіном або визначити за знаком Зодіаку, для кого рубін буде талісманом.

Магічні властивості рубінів

Рубін, як і сапфір, займає вельми значуще місце в прикладній магії. Для магії важливі рубіни, які мають зірчасті включення. Ідеальною формою для магічних ритуалів вважається шестигранний кристал з паралельними гранями, які з’єднані між собою під кутом в 60 градусів. Рубін такого огранювання може служити колючому до таїнств позамежного світу.

Володарі такого кристала можуть нічого не бояться, так як вони нагороджені невразливістю, яка дозволяє залагоджувати суперечки і оберігають від шкідливого чарівництва. Крім цього рубін дозволяє управляти любовними бажаннями, поганим настроєм, позбавляє від печалі і дрібної метушні. Для того, щоб рубін, зазначеної вище форми, був талісманом його треба носити під одягом і ніколи з ним не розлучатися.

Магічні властивості рубінів

Крім всього вище сказаного, рубін дарує його власнику силу лева, мудрість змії і безстрашність орла, а ці властивості допоможуть будь-кому знайти в собі лідерські якості.

Лікувальні властивості рубіна

Завдяки тому, що рубін вельми давно підкорив серця багатьох людей, за ним помічено ще досить великий ряд лікувальних властивостей, які часто використовуються в народній медицині. Рубіни дуже часто використовують для лікування і профілактики таких захворювань, як:

 • параліч
 • анемії
 • запаленні навколосерцевої сумки, мигдалин і середнього вуха
 • астмі
 • слабкості серцевої діяльності
 • ревмокардиті
 • переломах і болях в суглобах і кісткових тканинах
 • хронічних депресіях
 • артритах
 • хвороби хребта
 • безсонні
 • ревматизмі

Лікувальні властивості рубіна

Вельми дієві рубіни для зниження кров’яного тиску і профілактиці псоріазу. Зафіксовані дані, що рубіни допомагають при виснаженні нервової системи, нічних страхах і епілепсії. У східних трактатах з медицини є описи, як за допомогою рубіна лікували чуму, епілепсію і багато захворювань серцево-судинної системи. Це далеко не всі властивості, якими володіє рубін і вироби з нього.

Залишити коментар

*

Вгору