Відома американська співачка Уїтні Елізабет Х’юстон побачила світ 9/08/1963 року в невеликому містечку Іст-Оранж. Це містечко знаходиться в штаті Нью-Джерсі. Історично склалося, що жінки в її родині завжди мали прекрасні голоси, які знаходили місце в професійному вокалі.

Уїтні Хьюстон

Біографія Уїтні Хьюстон

Емілі Дрінкард, її мама, співала євангельські пісні, які були дуже популярні в цьому регіоні. Одна з двоюрідних сестер Діон Уорвік була професійною співачкою. Така вокальна обдарованість сім’ї Х’юстон не могла не привести талановиту дівчину в церковний хор, в якому вона співала в дитинстві. В юності з-за кар’єри фотомоделі хор довелося залишити, але вокал Уїтні Елізабет ніколи не залишала, тому що в 1983 році вона підписала контракт Arista Records, з якої вийшло багато талановитих співаків.

Уїтні Хьюстон

Кар’єру співачки Х’юстон почала з синглу Hold Me, якій майже з перших нот став учасником Тор-50 США. Після такого яскравого старту весь 1984 Уїтні провела в студії, працюючи над дебютним альбомом Hold Me. Після виходу в світ, цей альбом повільно і впевнено піднімався на верхні позиції національного чарту США і це не дивно, оскільки до нього увійшли такі хіти, як  Saving All My Love For You і You Give Good Love .

Саме з цього часу Уїтні Хьюстон почала своє сходження на тріумф слави і вже в 1987 році отримала своє перше Греммі. В її творчому активі такі сингли, як I Know Him So Well, Bee Gees, Love Will Save The Day, I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me), So Emotional, Beatles, Where Do Broken Hearts Go, Didn’t We Almost Have It All  і це був тільки початок.

Уїтні Хьюстон

Її творчість розійшлася по світу більш ніж в 170 млн альбомів, синглів, кліпів і навіть фільмів з її участю. За всю свою кар’єру співачка встигла отримати більше 400 з гаком всіляких музичних нагород і премій. В її активі є такі відомі і дуже цінні нагороди, як American Music Awards (21 штука), “Еммі” – 2 штуки, Billboard Music Awards – 15 нагород, Народний вибір – 6 премій і напевно, найбільш значущі 6 “Греммі” – за які її внесли до книги Рекордів Гінеса.

Уїтні Хьюстон

Окрім своєї вокальної кар’єри Уїтні Елізабет Х’юстон деякий час приділила і фабриці зірок, де взяла участь в оскароносному фільмі “Охоронець”, де вона знялася в одній з головних ролей.

Крім своєї активної творчості Хьюстон, як справжня християнка одружилася і народила дочку Боббі Крістіну. Сімейне життя з Боббі Брауном, співаком із групи New Edition, було дуже складним, тому що завжди супроводжувалася різноманітними плітками, які із задоволенням смакувала жовта преса. Серед пікантних подробиць, які неодноразово піддавалися загальному розголосу варто згадати неодноразові побої, пристрасть до наркотиків і саме розлучення, яке відбувся в 2007 році.

Уїтні Хьюстон

Напевно, така складне особисте життя змушувала Уїтні з головою піти у творчість, де її досягнення були більш суттєвими і значущими, так як дарували тільки позитивні емоції. Ймовірно, що спроба відпочити від складнощів сімейного життя і стала причиною смерті 49-ній співачки, яка приїхала на чергове вручення премії Греммі. Можливо, саме в цьому році вона могла б отримати ще одну.

Причини смерті талановитої співачки ще не відомі, так як ведуться аналізи, які і розкажуть, була смерть випадковістю чи результат передозування медикаментами.

Уїтні Хьюстон

Премія Греммі, яка пройшла в 2012 році була присвячена пам’яті Уїтні Х’юстон, яка була її шестиразовою володаркою.

Whitney Houston – I Will Always Love You

Whitney Houston – Heartbreak Hotel

Whitney Houston – Greatest Love Of All

Коментарів

1
  • Femil

    15.02.2012 16:19

    Очень жаль. На самом деле. Не скажу, чтоб я была большой поклонницей, но услышав весть – очень расстроилась. От нас ушел талантливый Человек… *CRYING*

Залишити коментар

*

Вгору