Венеція (італ. Venezia, вен. Venes (s) ia) – місто в північній частині Італії. Населення Венеції досягає приблизно 270 400 місцевих жителів. ;D

Венеція

Острівна Венеція – це красивий і найпрекрасніший морський курорт, затребуваний центр міжнародного туризму світового значення, місце проведення міжнародних кінофестивалів, архітектурних і художніх виставок. Внутрішньоміські перевезення здійснюються лише на моторних судах, баржах і гондолах.

Місто Венеція

Для Венеції характерно досить тривале і жарке літо *YES* з середньою температурою повітря приблизно 23 градуси в липні (найтепліший місяць), і відносно м’якою зимою (середня температура повітря в січні дорівнює +2,5 градуса). Взимку іноді можна зустріти заморозки та снігопади.

Місто на воді Венеція

Повітря у Венеції має високу вологість. У Венеції частенько бувають грози з проливними дощами.

Венеція – самий незрозумілий і дивний місто не тільки Італії, але й світу

Створене на болотистих і багнистих невеликих островах, місто Венеція не просто існувало як звичайний прибережній-торговий портик, а й стало однією з найяскравіших і могутніх імперій раннього середньовіччя.

Венеція в Італії

Венеція не схожа ні на одне місто світу, це ж не Мотовун – місто-фортеця в Хорватії. Архітектура Венеції відрізняється своє неповторністю від всієї архітектури світу, навіть архітектура на Трафальгарській площі в Лондоні в не порівнянні з Венецією.

Італійська Венеція

Венеція – це 118 розкиданих невеликих острівців у лагуні, які місцеві жителі просто з’єднали красивими мостами і незвичайними переправами. 😉 Всі острова динамічно зрослися в єдиний організм, і перетворилася з невеликих одиноких острівців в цілісне і чудове місто під назвою Венеція.

У Венеції

Багатовікова історія успіху Венеції дала можливість міській владі вкладати досить великі, на ті часи суми грошей, в облаштування та архітектуру міста.

Острівна Венеція

З цієї архітектурної спадщини історії та природи сьогодні знімають свої відсотки місцеві жителі, гостинно і доброзичливо зустрічаючи *OK* , бездоганно на вищому рівні обслуговуючи мільйони туристів щорічно, які бажають на власні очі побачити це рукотворне диво поєднане з дарами природою – острівну Венецію.

Залишити коментар

*

Вгору