Коли ваш майбутній чоловік вже почув заповітне «так» і вся рідня в пошуках весільних подарунків і в передчутті торжества, вам належить один із найвідповідальніших моментів при підборі весільного туалету. Вибравши весільну сукню ви вже точно знаєте, як будете виглядати для оточуючих, але як ви будете виглядати для вашого коханого, коли він позбудеться мішури шовку, атласу та мережива. Так, ви все правильно зрозуміли, зараз піде мова про саме делікатне в туалеті будь-якої нареченої це весільна білизна.

Весільна білизна

Весільна білизна 1 Весільна білизна 2 Весільна білизна 3

Вибираючи білизну, ви в першу чергу повинні пам’ятати, що в ній вам доведеться ходити весь день. Повірте досвіду багатьох сучасних наречених іноді в самих тугих джинсах буває набагато зручніше, ніж в звичайному мереживному корсеті. Саме тому варто враховувати той факт, як поєднується корсет, бра чи інше мереживна витонченість з вашим платтям.

Весільна білизна 4 Весільна білизна 5 Весільна білизна 6
Весільна білизна 7 Весільна білизна 8 Весільна білизна 9

Підбирати білизну варто після того, як вже вибрана сукня. Бажано вибрати 3-4 комплекти з різними чашечками, і домовиться з магазином про повернення, якщо вона вам не підійде. Важливо пам’ятати, що весільну білизну варто міряти з сукнею, тоді ви зможете зрозуміти, як вона сидить з сукнею і чи не змінює силует самої сукні. При такій примірці важливо не пошкодити етикетки білизни, так як тоді ви не зможете її повернути.

Весільна білизна 10

Найчастіше наречені воліють бра, так як цей фасон білизни дуже добре виглядає з корсетними весільними сукнями. Якщо вибране вами плаття простого крою, то можна надіти білизну з корсетом. Білизняні корсети ніжніше, ніж корсет сукні, але він все ж буде виконувати свої функції, так як своєю щільністю буде нагадувати, що вам варто тримати поставу. Крім цього, правильно підібраний корсет добре коригує фігуру. Якщо сама сукня сидить на вас ідеально, а фігура не вимагає коригувань, то можна зупинитися на простій мереживній білизні, яка буде особливо виграшно виглядатиме ввечері.

Весільна білизна 11 Весільна білизна 12 Весільна білизна 13
Весільна білизна 14 Весільна білизна 15 Весільна білизна 16

Вибираючи весільну білизну, варто пам’ятати той факт, що вона повинна просто ідеально виглядати під сукнею і не привертати до себе увагу гостей. Всі ми знаємо, що іноді бюстгальтер може здавити спину, а пояс для панчіх здатний зробити непотрібний акцент на живіт. У свою чергу трусики можуть перетягнути стегна, тим самим вказавши на їх повноту. Якщо ви в панчохах на силіконі, то необхідно стежити за тим, щоб манжет не перетискав ногу.

Весільна білизна 17 Весільна білизна 18 Весільна білизна 19
Весільна білизна 20 Весільна білизна 21 Весільна білизна 22

Повірте, неправильна підібрана весільна білизна здатна зіпсувати будь-який, навіть ідеальний наряд. Наречена, у якої під ніжним атласом весільного плаття буде захована повненька фігура перетягнута маленькими трусиками, панчішками і шлейками бюстгальтера, візуально нагадуватиме ковбасу докторську в натуральній оболонці, а не дивну красуню, про яку здатний зітхати будь-який чоловік. Саме тому, роблячи остаточний вибір всього, що буде під весільним платтям, потрібно робити вже в самому платті.

Весільна білизна 23 Весільна білизна 24

Якщо остаточна примірка показала, що плаття сидить добре саме з бра, а в своїх фантазіях ви хочете постати перед нареченим в першу шлюбну ніч саме в мереживному комплекті, то візьміть обидва. Бра одягніть на торжество, а перед тим, як усамітнитися з чоловіком, знайдіть можливість переодягнутися.

Весільна білизна 25 Весільна білизна 26 Весільна білизна 27
Весільна білизна 28 Весільна білизна 29 Весільна білизна 30

Такі поради можна застосувати і до інших деталей білизни, приміром, якщо панчоха перетягує ногу, то віддайте перевагу колготам з утяжкою, під час банкету ви зможете їх поміняти на панчохи, ну і так далі. Всі ці тонкощі ви можете довірити своїй дружці. Пам’ятайте саме вона на цьому торжестві асистент, який допоможе вирішувати всякі деталі.

Залишити коментар

*

Вгору