Багато наречених розглядають рукавички як обов’язкову частину весільного гардероба. Саме до рукавичок в нашій країні, як вже і до весільної фати, відносяться неоднозначно, є наречені, які використовують їх тільки на вулиці, а є такі варіанти, де рукавички є частиною весільного ансамблю.

Весільні рукавички 2

Що ж варто знати, вибираючи рукавички для весілля

Рукавички у весільний ансамбль прийшли з 18 століття. У ті часи вони були обов’язковою частиною жіночого гардероба, який жінки носили цілий рік. Рукавички в ті роки були дуже символічні, оскільки коштували дуже дорого і кавалери надсилали їх дамам серця, як символ любові і відданості. Символом того, що дама готова відповісти кавалеру взаємністю служило те, що вона одягала рукавички. Сьогодні ж рукавички не мають такого глибокого значення для дам, але все ж продовжують дарувати спокусницям жіночну витонченість, якою володіють молоді наречені.

Весільні рукавички 5 Весільні рукавички 6

Весільні рукавички 7

Весільні рукавички 3 Весільні рукавички 4

Весільна мода пропонує безліч типів рукавичок, які найчастіше визначаються довжиною в дюймах і в кількостях кнопок. Найкоротші рукавички на одну кнопку прикривають долоню або трохи нижче. Такі короткі весільні рукавички вибирають наречені, які виходять заміж у весільній сукні з довгими рукавами. Найдовшою рукавичкою можна вважати рукавичку до пахв. Її довжину визначають на рівні 27-29 дюймів або 21 кнопка. Фактично підбір рукавичок по довжині можна охарактеризувати таким загальним правилом: «Чим коротше рукав – тим довше рукавичка».

Весільні рукавички 8 Весільні рукавички 9
Весільні рукавички 10 Весільні рукавички 11

Довга історія рукавичок також породила їх різноманітність. Саме вона іноді і вводить в тупик наречену при виборі рукавичок. Самими вишуканими і елегантними є оперні рукавички, вони довгі і покривають всю руку. Такі рукавички ідеально підходять до плаття без рукава. Універсальними рукавичками можна вважати весільні рукавички, які покривають передпліччя, але не досягають ліктя. Такий фасон вдало поєднується з більшістю весільних вбрань. Найніжнішими по-праву можна назвати фасон коротеньких рукавичок. Ця модель покриває тільки пальчики і долоню. Їх варто вибирати, якщо ви хочете додати в свій образ ніжну зворушливість і романтичність.

Весільні рукавички 15 Весільні рукавички 16
Весільні рукавички 17 Весільні рукавички 18

Весільні рукавички 19

При виборі рукавичок варто враховувати свою комплекцію, так як короткі рукавички роблять руку худою і довгою, а ось рукавички середньої довжини навпаки повнять і укорочують. Варто пам’ятати, що під час одруження вам доведеться знімати рукавички для того, щоб надіти обручку. Якщо така особливість здатна зруйнувати ваш образ, то варто мати рукавички – мітенки, які мають відкриті пальці, так що перешкод для одягання кільця не буде. Важливо пам’ятати, що довжину пальців рукавички варто підбирати з урахуванням весільного манікюру.

Весільні рукавички Весільні рукавички 12
Весільні рукавички 13 Весільні рукавички 14

Рукавички виготовляються з різних тканин переважно з еластичною основою. Ще важливо пам’ятати, що при необхідності можна на весільних рукавичках замовити декор, який дозволить зробити їх єдиним ансамблем з вашим платтям і весільним взуттям.

Залишити коментар

*

Вгору