Безліч всяких порад та забобонів крутиться навколо наречених, але що ж варто знати при виборі костюма для нареченого?

Весільний чоловічий костюм 3 Весільний чоловічий костюм 4 Весільний чоловічий костюм 5

Коли мова йде про вибір костюма для жениха, то багато хто на автоматі роблять вибір на користь звичайної класики: вона в білому, він в чорному. Вибір на користь класики багато в чому знецінює образ чоловіка і робить його лише свого роду додатком до образу, який створила собі наречена. Не дивлячись на певну консервативність чоловічого образу на весіллі можна поекспериментувати з образом.

Весільний чоловічий костюм 2

Експериментами в рамках класики можна назвати поєднання:

 • Чорні брюки, білий піджак і сорочка з чорною обробкою
 • Букльований піджак з темними брюками і білою класичною сорочкою з шовковою краваткою.
 • Костюм у відтінках сірого (бежевого, блакитного, рожевого, зеленого або інших світлих тонів) з білою сорочкою і краваткою
 • Одним з традиційних варто вважати і вибір на користь коричневого костюма і кавової сорочки.
Весільний чоловічий костюм 6 Весільний чоловічий костюм 7 Весільний чоловічий костюм 8

Якщо ви готові до різких неординарних рішень, то можна вибрати костюми соковитих кольорів, наприклад, синій, бірюзовий або бузковий. Поєднувати такий весільний костюм можна з яскравими сорочками, які будуть в контрасті з костюмом або будуть його доповнювати. Якщо відійшли від класики, то можна поекспериментувати і з краваткою, відмовившись від звичних метеликів і шовку. Для експериментів можна зупиниться на шкірі, оригінальних хустках, шарфах або краватках з принтами. Ще одним екстравагантним варіантом для нашої країни можна вважати смокінг.

Весільний чоловічий костюм 9 Весільний чоловічий костюм 10

Крім самого весільного костюма можна поекспериментувати з сорочкою. Для одруження рекомендовано вибирати освіжаючі тони, які виглядають достатньо доречним в поєднанні з костюмом холодних кольорів. При виборі сорочки дуже важливо враховувати те, якого тону ваш костюм.

Весільний чоловічий костюм 13 Весільний чоловічий костюм 14 Весільний чоловічий костюм 15

Якщо костюм теплих тонів, то й сорочка повинна бути теплих, якщо холодних, то й сорочка холодних. При бажанні, якщо це буде доречно, то можна віддати перевагу національному одягу з ніжною вишивкою. Такий вибір буде дуже доречний, тому що саме вишивка на чоловічих сорочках у наших предків була талісманами.

Весільний чоловічий костюм 11 Весільний чоловічий костюм 12

Окрім костюмів та сорочок не варто забувати про чоловічі аксесуари. Серед аксесуарів, які зазвичай присутні в чоловічому весільному костюмі, можна виділити нагрудні хустки, жилетки, ремені, запонки, годинник, шпильки й брошки.

Весільний чоловічий костюм 16 Весільний чоловічий костюм 17 Весільний чоловічий костюм 18
Весільний чоловічий костюм 19 Весільний чоловічий костюм 20 Весільний чоловічий костюм 21

Важливим аксесуаром в чоловічій весільній моді є взуття. До вибору взуття необхідно підійти дуже ретельно. Буде нерозумно надіти коричневі туфлі під чорний костюм або чорні туфлі під костюм молочного кольору. Ще важливо, щоб туфлі й ремінь були одного кольору. Якщо ви не знайшли пояс який підходить до туфель, то можна обійтися без нього або купити підтяжки, які будуть підходити по колірній гамі.

Коментарів

3
 • Сергей

  19.05.2012 21:51

  Где купить в Киеве такие модели?? *WRITE*

 • admin

  21.05.2012 11:45

  Это всего лишь обзор свадебных костюмов, а где их можно купить мы не в курсе 🙁

 • Сергей

  21.05.2012 19:19

  жаль *CRYING*

Залишити коментар

*

Вгору