Вправи для правильної постави, а точніше вона сама, не тільки візуально роблять Ваше тіло молодше і красивіше, але також дозволяють рівномірно розподілити навантаження на хребет і запобігти зсув внутрішніх органів. Дівчата, що йдуть з рівною спиною і піднятою головою, привертають увагу, адже вони виглядають впевненими у своїй красі! Тому давайте подивимося, як можна домогтися виправлення постави, щоб додати собі здоров’я і привабливості.

Вправи для виправлення постави

Через сидячий спосіб життя багато хто з нас набуває неправильної постави, горбляться і сутуляться. Такої ситуації можна уникнути, привчивши своє тіло до вірного положення. У цьому допоможе простий комплекс вправ для правильної постави. Але хочу відразу попередити, за день Ви не досягнете ідеального положення спини назавжди, потрібно докласти певних зусиль. Сидіть рівно, стійте рівно, ходіть рівно – Ваш організм буде тільки вдячний за це. А кількість шанувальників тільки зросте!

Вправи для правильної постави

1. Спосіб для формування постави, знайомий багатьом ще з дитинства. Необхідно кілька разів на день підходити до стіни (без плінтуса) і ставати до неї спиною так, щоб її торкатися:

  • потилицю
  • лопатки
  • попа
  • п’яти

Постійте так хоча б хвилин 5, а краще 10. Коли Ви відійдете від стіни – тіло обов’язково буде якийсь час зберігати випрямлену спину, тому що з рівною, красивою поставою відчуваєш себе приємно. Чим частіше будете робити таку елементарну вправу, тим швидше запам’ятаєте, як потрібно тримати спину.

 Спосіб для формування постави

2. Друга дієва вправа для правильної і красивої постави – це прогулюватися по кімнаті з книгою на голові. Візьміть досить важкий примірник, з НЕ глянцевою поверхнею (щоб не ковзав), покладіть його собі на голову. Спочатку постійте, а коли звикнете – походіть, хвилин 10-15, не притримуючи книжку руками. Щоб вона не впала, Вам доведеться зберігати рівну поставу. Коли просто ходити стане нудно – спробуйте пританцьовувати або можете акуратно поприсідати.

Вправа для правильної і красивої постави

3. Повисіти 1-2 хвилинки на турніку – гарна ідея для формування правильної постави. Цей простий метод рекомендується навіть при вже існуючих порушеннях постави, наприклад, сколіозі.

4. У положенні стоячи, розведіть руки в сторони до паралелі з підлогою, а тепер на три рахунки відведіть їх максимально назад, а на четвертий – поверніть в початкове положення. Ця вправа для виправлення постави можете повторити раз 10, спинка відгукнеться приємною втомою.

5. Гарний вплив на формування рівної постави і її випрямлення надасть прес і прокачування спини. Прес можете качати самим звичайним способом:

  • верхній – лежачи на підлозі, зігнувши ноги в колінах і поставивши їх на стопи, піднімати верхню частину тулуба,
  • нижній – лежачи, піднімати одночасно 2 ноги до кута 45 градусів.

А можете створювати свій прес так, як, наприклад, це робить Демі Мур. Або качайте м’язи живота за допомогою статичного навантаження.

Формування правильної постави

Спину качаєте таким чином: лежите на животі, руки за головою або розведені в сторону. Піднімаєте повільно, без ривка, невисоко (градусів 30 по відношенню до підлоги) верхню частину тулуба, а потім так само спокійно опускаєте її. Починайте з 10 разів, поступово збільшуйте до 30-40 повторів.

6. Якщо у Вас є малюнок себе з сутулими плечима – це просто прекрасно. Ні, ну як прекрасно – для мотивації виправлення постави. Повісьте фото перед собою на видному місці (над робочим столом, наприклад): візуальне сприйняття дуже ефективне. Ви, швидше за все, захочете змінити свою поставу, адже постійно дивитися на себе згорблену – не дуже приємно, кортітиме зробити спинку рівною.

Також непогано стати перед дзеркалом в такому положенні, в якому Ви зазвичай стоїте або ходите. Подивіться на себе збоку – чи достатньо відведені назад плечі, груди прагне показати себе у всій красі, а живіт втягнутий? Якщо недостатньо, то розправте плечі, животик втягніть, а груди подайте трохи вперед і вгору. Мій тренер з фітнесу каже, що таким чином плюс один розмір молочних залоз забезпечений.

Комплекс вправ для правильної постави

А якщо у Вас немає можливості виконувати наведений вище комплекс вправ для правильної постави, або Ви хочете завжди мати при собі нагадування, як потрібно тримати спину – є відмінний винахід, який називається “Майстер постави”. Це маленьке пристрій, який кріпиться, наприклад, на плече і починає вібрувати, як тільки Ваша спина ухиляється від рівного становища. Виробники кажуть, що місяця використання пристрою достатньо, щоб Ваше тіло набуло правильної постави.

Формування правильної постави – не миттєвий процес, необхідно виконувати деякі вправи, але результат в плані здоров’я і краси буде коштувати того!

Залишити коментар

*

Вгору