Сміхом можна вилікувати депресію, захворювання серця і інше. Причому це абсолютно безкоштовно – смійся разом з друзями, родичами або сам, при цьому ви стаєте здоровими і веселими. Коли ми сміємося, задіяні не тільки група м’язів обличчя, а й м’язи живота, тобто ми, качаємо прес. Ось тому після того як насмієшся, часто болить живіт. Але це ще не всі позитивні дії сміху – у нас покращується циркуляція крові в організмі, підвищується тонус обличчя та в цілому організму, а при регулярному реготі підвищується імунітет. Так-так не дивуйтеся, кращим захистом від різних вірусів і бактерій є гарний настрій і регулярний сміх.

Хочете не хворіти - смійтеся!

Ось тому життєрадісні люди хворіють рідше, не впадають в депресію і живуть довше. Як же частіше користуватися послугами такого прекрасного лікаря? Приводів посміятися маса, треба їх тільки помітити. Практично у будь-кого є можливості, щоб подивитися комедії, особливо зі старих фільмів, в яких немає злих жартів і чорного гумору. Такі комедії дивитися краще в компанії, адже сміх заразливий. Або можна ще вийти в интернет та подивитися пару свіжих анекдотів або фото приколів.

Домашні тварини – це заряд позитивної енергії для їх господарів, вони також ще є і домашніми лікарями. Ігри на природі з домашніми вихованцями часто підвищують настрій господарів, а їх дивацтва і безмежна любов викличе посмішку у самої черствої людини. Компанія з кількох людей теж знайде привід посміятися в не примус обстановці. Запрошуйте частіше після роботи або на вихідні до себе друзів. Підготуйтеся заздалегідь до їх приходу – яку тему будете обговорювати, можливо, підготуйте цікаві ігри або прикольні картинки, які як мінімум викличуть посмішку.

Смійтеся частіше, адже ці ліки, яке неможливо передозувати. Сміх - лікує людейМожна сміятися не тільки по радісним приводів, адже якщо ви посмієтеся самі над своїм комплексом або недоліком, то переступаєте через нього – він уже не заважає вам. Багато людей, щоб вирішити якусь проблему сміються над нею, і в підсумку до них приходить не стандартне і часто краще рішення цієї проблеми. Почніть ранок з посмішки до самого себе, якщо не хочете посміхатися натягніть губи в штучній усмішці і дивіться на себе в дзеркало – пройде усього кілька хвилин і ви будете посміхатися по справжньому, а може і реготати.

Залишити коментар

*

Вгору