Яблука – це неймовірно корисні фрукти, які заслужили свою популярність завдяки тому, що є дієтичним продуктом. Яблука – це прекрасний спосіб профілактики атеросклерозу. Вони дуже корисні і при підвищеному тиску, але найголовніше – вони застосовуються в різноманітних яблучних дієтах. Існує кілька різних варіантів дієти. Деякі з них не тільки сприяють схудненню, але й лікують багато захворювань.

Яблучна дієта

Яблучна монодієта – не зовсім дієта, а такий собі розвантажувальний день, який проводити рекомендується не частіше, ніж один раз на тиждень. Протягом дня потрібно з’їдати близько двох кілограм яблук, а пити тільки просту чисту воду. В результаті такої дієти можна не тільки скинути зайві кілограми, але й вивести накопичені за зиму шлаки. А якщо влаштовувати такий день регулярно, то стане більш підтягнутою і пружною шкіра, та й в цілому вже після першого розвантажувального дня відчувається легкість в організмі.

Яблучно-кефірна дієта так само відноситься до одноденних дієт. У день необхідно з’їдати за п’ять-шість присістів півтора кілограма фруктів і випити не менше літра знежиреного кефіру. Дієта не тільки допомагає при боротьбі із зайвою вагою, а й допомагає позбутися вагітним жінкам токсикозу.

Дієта яблучна з зеленим чаєм і сухариками. Дана дієта повинна тривати шість днів. Вона підходить тільки людям, які володіють силою волі, тому що сидіти на такій дієті дуже важко. Крім яблук під час дієти дозволяється вживати сухарики, тільки з чорного хліба і чай (чорний або зелений), але тільки без цукру. Яблука потрібно їсти в такій кількості: в перший день – один кілограм, у другій – півтора, в третій – два кілограми, в четвертий – знову два, в п’ятий – півтора, і в останній шостий день – як і на початку дієти – один кілограм яблук.

Дієта на соку з яблук не повинна тривати більше трьох днів. Сік повинен бути виключно свіжовичавленим, але ні в якому разі не покупним. Пити сік необхідно за графіком – стакан соку о восьмій ранку, далі кожні дві години по дві склянки, останній раз повинен бути о восьмій годині вечора. Рекомендується перед сном приймати теплу ванну, але без миючих засобів. Дана дієта має один істотний недолік – немає стільця. Тому, якщо під кінець другого дня дієти на яблучному соку проблема присутня, рекомендується прийняти дуже м’яке проносне, в складі якого присутні цілющі трави.

Залишити коментар

*

Вгору