Всім, хто доглядає за своїм тілом і шкірою, відомий приголомшливий ефект від масок і скрабів, який вони надають шкірі. Але далеко не всі знають, що домашні маски і скраби дають ще більший результат, якщо ними користуватися в сауні. Адже сауна – це найкраще і відповідніше місце для цих процедур.

Як користуватися масками і скрабами в сауні

Справа в тому, що коли людина приймає парові ванни, її тіло повністю відкриває пори і позбавляється від всього зайвого – від відмерлої, старої шкіри, від забиваючих пори шлаків, і навіть від підшкірного жиру. А після парильні тіло розслабляється і стає більш сприйнятливим до догляду. Щоб отримати від процедур максимальний ефект, необхідно приготувати скраби і маски для лазні та сауни ті, які потребує шкіра. Крім цього, важливо знати, як саме користуватися цими засобами в сауні.

Перше, що треба враховувати, це те, що маски або скраби наносяться на тіло не до, і вже тим більше не під час парильні, а виключно в перервах між кожним заходом. Пояснюється це тим, що людина в парній сильно пітніє і тіло працює тільки на віддачу вологи. А після того, як тіло остигає трохи, шкіра готова до активного вбирання вологи, тим самим воно намагається відновити рідину, втрачену в парній.

Вийшовши з парильні рекомендується пірнути в басейн – це дуже необхідно для терморегуляції тіла. Ефект від басейну набагато перевищує той, який дає душ, тому що тіло найкраще вистуджувати різко, і одночасно всі його частини. Можна після басейну випити трав’яний чай. Далі, після басейну, не витираючись, а лише промокнувшись рушником, треба нанести маску круговими рухами, прилягти хвилин на п’ятнадцять, повністю розслабившись, не розмовляючи при цьому і ні про що не думаючи.

Очищаючі маски для тіла та обличчя наносяться після першого заходу в парильню. Такі маски-скраби відлущують відмерлі старі клітини, масажуючи тіло, чим надають ще й антицелюлітний ефект.

Медова маска, нанесена в останній перерві надає шкірі ніжність і бархатистість. Тільки з медовими масками необхідно бути обережними, так як вони рекомендуються далеко не кожній людині.

Як користуватися масками в сауніЗмивати маски треба не одночасно, так як маски для обличчя та шиї тримають близько десяти-п’ятнадцяти хвилин, а для тіла – не більше десяти. Перед сауною слід зробити масаж, використовуючи жорстку щітку. Робити його треба насуху – це сприяє кращому відлущуванню шкіри, старої шкіри, яка піде набагато легше вже після першого заходу в парильню. Після закінчення масажу слід прийняти душ, який посприяє швидшому потовиділенню.

Перед парною слід витертися насухо, інакше є ризик отримати опік. Голову перед цим так само не рекомендується мочити – може статися непритомність. Волосся треба заховати під спеціальною шапочкою. У мікрокліматі вологої сауни може жити грибок, тому шкіру треба берегти, добре витираючись кожен раз і користуючись тапочками.

Залишити коментар

*

Вгору