Догляд за сухою шкіроюСуха шкіра досить поширене явище серед жінок, особливо після 40 років. Але і в більш ранньому віці зустрічаються власниці цього типу. І саме в цьому віці сухий тип шкіри досить часто стає об’єктом заздрості для оточуючих. І не даремно, адже десь до 25 років така шкіра виглядає чудово. Вона матова, тонка і прозора. Прищики і інші проблеми підліткового періоду, як правило, не надто знайомі людям з сухим типом шкіри. І тільки пізніше з’являються перші серйозні проблеми. Саме суха шкіра схильна до передчасного старіння. Серед інших проблем, з якими доводиться стикатися, і часте лущення, і відчуття стягнутої шкіри або навіть свербіж. Що ж робити в таких випадках? Як забезпечити правильний догляд за сухою шкірою? Сьогодні жіночий журнал JIJOUR розповість Вам про те, як краще подбати про свою шкіру. І будь-який догляд починається з золотого правила – не нашкодь! 🙂 Але ж існує ряд факторів, здатних значно посилити проблеми сухої шкіри, з них і почнемо.

На чолі списку виявляться, звичайно ж, шкідливі звички:

Продовжать історію різні несприятливі кліматичні умови:

  • центральне опалення
  • сонце

Всі перераховані вище фактори призводять до зневоднення шкіри, що в нашій ситуації неприпустимо. Адже всі проблеми сухої шкіри і починаються унаслідок браку в ній вологи.

Ось тут і можна дати перші рекомендації по догляду:

  1. Позбавтеся від шкідливих звичокПозбавтеся від шкідливих звичок або хоча б не зловживайте ними. Чи варто « власними руками» завдавати шкоди не тільки своєму здоров’ю, а й красі?
  2. У холодну пору, коли в наших будинках включають опалення, користуйтеся спеціальними зволожувачами для повітря. Коштують вони не дуже дорого, а от користь від них досить серйозна.
  3. Завжди використовуйте крем з УФ-фільтром. Як би Ви не любили сонечко, не забувайте про те, що воно може завдати значної шкоди Вашій шкірі.

Що ж стосується щоденного догляду за сухою шкірою, можна порекомендувати наступне:

Очищення. Ось вже з чим потрібно бути обережними власницям сухого типу, так це з очищенням. Ні в якому разі не користуйтеся будь-якими засобами, які в своєму складі містять спирт. ОчищенняВаш вибір – молочко або лосьйон на кремовій основі. Але і його не слід занадто часто використовувати. Взагалі при сухій шкірі рекомендують вмиватися не більш двох разів на день. Причому вранці для цих цілей використовуйте теплу воду. І гаряча, і холодна у Вашому випадку – протипоказана. Увечері можете скористатися одним зі спеціальних засобів для очищення (молочко, лосьйон, спеціальний тонік). Також Ви можете використовувати мигдальне масло або масло жожоба для того, щоб очистити Вашу шкіру. Нанесіть масло на обличчя, залиште на кілька хвилин. Після чого протріть обличчя ватним тампоном. Глибоке очищення обмежте одним разом на 10 днів. Для Вашої шкіри цього буде достатньо.

Тонізація. Не забувайте балувати свою шкіру різними вітамінними масками і тоніком.

Зволоження та живлення. Один із ключових пунктів у догляді за сухою шкірою. Необхідними засобами для Вас повинні стати денний і нічний крем. Не користуйтесь одним кремом на всі випадки життя. Ваша шкіра вимагає особливого догляду. Денний і нічний крем помітно відрізняються жирністю. Крім того, нічний крем сприяє регенерації шкіри під час сну. Придбайте також крем навколо очей. Адже саме ця зона проявляє перші проблеми у вигляді дрібних зморшок. Зверніть свою увагу і на те, що взимку варто вибирати крем, який не містить воду. Мінусова температура на вулиці кристалізує воду, яка міститься в кремі, що значно пошкоджує шкіру.

Посміхайтеся частіше

І наша головна порада – посміхайтеся частіше! Посмішка робить нас красивими в будь-якому віці і з будь-яким типом шкіри!

Залишити коментар

*

Вгору