Як налагодити стосунки зі свекрухоюДорогі дівчата! Коли у вашому житті настає той самий бажаний момент одруження, ви знаходите не тільки надійну опору в образі чоловіка, але і його батьків як невід’ємний бонус. І добре коли всі ладнають або, в крайньому разі, не втручаються у справи новоспеченої сім’ї. Але що робити, якщо вони поруч і постійно норовлять “допомогти слушною порадою”? Самим затятим противником вашої точки зору на шлюб, швидше за все, є мама вашого коханого, вона ж свекруха. І, якщо ви не маєте на меті бездоганно слухатися – чекайте на свою адресу критику і, м’яко кажучи, недоброзичливі висловлювання. Але жити якось треба, а значить потрібно шукати варіанти вирішення проблеми.

Як же можна налагодити стосунки зі свекрухою?

Для початку спробуйте спокійно поговорити і розібратися, що конкретно свекруха хоче від вас. Якщо це не принципово (частіше бачитися з онуками, готувати по її рецептам на свята тощо), то можна просто змиритися. Якщо все куди глобальніше, то доведеться проявити фантазію і частку хитрості, щоб уникнути конфліктів.

Найчастіше сварки виникають від того, що мама чоловіка, яка все його життя була головною жінкою, просто більше не відчуває себе потрібною. Саме з цього вона буде втручатися і чіплятися з найменшого приводу. Оточіть її турботою. Станьте для неї подругою. Прийдіть до неї на чай, приготуйте щось смачненьке, попросіть у неї поради, запропонуйте допомогу по господарству, дзвоніть і розповідайте як у вас справи. І як тільки вона побачить, що ви її не відштовхуєте – все само собою налагодитися. Стосунки зі свекрухоюІноді, у випадку, коли у свекрухи немає чоловіка, причиною агресії може бути банальна самотність. Але якщо ви працюєте, виховуєте дітей і не можете забезпечити її потрібною увагою – подаруйте їй домашню тварину. Уже давно науково доведено, що догляд за домашнім вихованцем сприяє заспокоєнню нервової системи. Але якщо свекруха просто має складний характер – то тут вже без варіантів. У даній ситуації зв’язковим буде чоловік. Він все-таки знає свою маму краще, і розібратися йому буде набагато простіше. Нехай поговорить з нею по душам. Можливо, є конкретна причина такого її відношення до невістки. А якщо є причина, значить можна постаратися її усунути.

У будь-якому випадку потрібно шукати точки порозуміння. Адже не можна викреслити маму з життя чоловіка, відгородити дітей від бабусі. Та й куди приємніше збиратися на свята дружною родиною, а не вічно ворогуючими людьми. Будь-який конфлікт можна вирішити. І ваше завдання як мудрої жінки, берегині вогнища, знайти потрібний підхід до свекрухи.

Залишити коментар

*

Вгору