Необрізний манікюр вважається найбезпечнішим видом манікюру. Всі жінки Європи вже давно перейшли саме на цей вид манікюру. Необрізний, або ж європейський, як його ще називають, безболісний і безпечний. При такому типі манікюру практично повністю виключаються всі ріжучі інструменти, і з цієї причини зводиться до самого мінімуму можливість занесення різних інфекцій. Крім цього, такий манікюр досить простий і його можна легко зробити самостійно не виходячи з дому.

Як перейти на необрізний манікюр

Якщо прийнято рішення перейти на необрізний манікюр, починати треба з регулярного використання живлючих олій або кремів для кутикули. Такі засоби запобігають її розтріскуванню та висушуванню, до того ж вони поступово уповільнюють її зростання.

Моментального результату очікувати не варто. Руки стануть ідеальними аж після п’яти-семи сеансів цієї процедури. Іноді майстри манікюру в такий *перехідний* період комбінують два методи – вони використовують не тільки гелі для видалення кутикули, а й палички. Для необрізного манікюру в домашніх умовах необхідні:

  1. пилка – для надання форми нігтям і баффік – для полірування нігтів;
  2. засіб для видалення кутикули;
  3. дерев’яні манікюрні палички. Роблять їх зазвичай з апельсинового дерева, вони мають аналогічну нігтям твердість, тому не травмує їх.

Пропонуємо техніку виконання європейського, або необрізної манікюру:

  • насамперед треба надати нігтям форму, вдавшись до допомоги пилочки, при нерівній поверхні нігтя його необхідно відполірувати баффіком.
  • далі нанести на кутикулу призначений для її видалення гель. Він зробить шкіру навколо м’якою, а так само запобіжить її розростанню. Щоб гель добре подіяв, потрібно хвилини дві-три почекати.
  • потім гель треба видалити за допомогою серветки, після цього прибрати разм’якшену кутикулу і відсунути її акуратно назад за допомогою дерев’яної палички.
  • якщо ж шкіра на нігтьових валиках досить згрубла, її можна трохи відшліфувати за допомогою баффіка або пилочки, але більшої абразивности.
  • далі вимити і висушити руки, нанести після цього на кутикулу спеціальний крем або масло. Такі засоби добре зволожують і насичують шкіру кутикули, до того ж запобігають утворенню задирок.

Даний вид манікюру підходить ідеально людям з ніжною і тонкою шкірою, а так само з кровоносними судинами, розташованими дуже близько до нігтів.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору