У юної нареченої все повинно бути прекрасно і весільна зачіска і сукня, і звичайно ж руки. Як би це не смішно звучало, але окрім весільної сукні, зачіски та інші деталей оздоблення, більшість з цікавістю будуть розглядати і окільцьовані руки молодих.

Весільний манікюр

Весільний манікюр 2Весільний манікюр 3

Крім цього багато фотографів люблять фотографувати руки нареченого і нареченої крупним планом, щоб зробити акцент то на кільцях, то на щастя в очах закоханих. Тому, щоб не потрапити в халепу, варто приділити увагу весільному манікюру наречених.

Весільний манікюр - ліпка

Весільний манікюр 4Весільний манікюр 5Весільний манікюр 6
Весільний манікюр 7Весільний манікюр 8

Так-так саме наречених. Так уже повелося в нашій країні, що жінки дуже регулярно стежать за своїми нігтями, а от у чоловіків ця практика не прижилася. Тому вашим завданням є те, що майбутнього чоловіка треба затягнути на весільний манікюр. В деяких випадках доведеться діяти обманним шляхом, так як чоловіки дуже не охоче віддають свої руки манікюрницям, мотивуючи це не двозначною фразою: «Я що педик? ... Сам вдома постригу ... » тут вже вам доведеться включити свою чарівність і посадити коханого на манікюр. Повірте, він вам потім ще й спасибі скаже.

Весільний манікюр 9Весільний манікюр 10
Весільний манікюр 11Весільний манікюр 12
Весільний манікюр 13Весільний манікюр 14

Після того, як ви впевнені, що руки нареченого в порядку можна приступити і до свого весільного манікюру. На відміну від чоловічого манікюру майбутній нареченій доведеться зробити нелегкий вибір між класичним френчем, нарощуванням, нейл-арт, художнім розписом, дизайном картинками або стразами.

Весільний манікюр 15Весільний манікюр 16

Саме таке розмаїття вивалюється на голову нареченої, яка і без того сповнена усіляких турбот, які треба обов'язково встигнути зробити. Тому вибираючи те, як будуть виглядати нігті варто визначитися заздалегідь.

Весільний манікюр - художній розпис

Весільний манікюр 26

Весільний манікюр 27Весільний манікюр 28

Важливо утриматися від нарощування або інших неприродних рішень, які будуть для вас незвичними. Це пов'язано з тим, що накладні нігті або незвичайна форма буде доставляти вам дискомфорт і сковувати ваші рухи.

Весільний манікюр - класичний френч

Весільний манікюр 17

Весільний манікюр 18Весільний манікюр 19

Багато наречених віддають перевагу класичному весільному френчу. Такий манікюр, який має акуратну жіночну довжину нігтів, красивої, природної форми буде більш ніж доречно, тому що не відволікає увагу від самої нареченої. Не зайве буде внести в френч ніжну розпис, який буде з'єднувати безбарвну і білу частину френча.

Весільний манікюр 20Весільний манікюр 21
Весільний манікюр 22Весільний манікюр 23
Весільний манікюр 24Весільний манікюр 25

Якщо ви звикли до того, що у вас довгі нарощені нігті, то не варто кардинально змінювати їх довжину. За пару днів до весілля варто відвідати свого майстра і змінити забарвлення нігтів. Крім того нарощені нігті можна декорувати за допомогою ліплення з акрилу або гелю. Досить доречними будуть трояндочки або вензілечкі, які будуть перегукуватися з мотивами весільного плаття.

Весільний манікюр - декор стразами і каміннями

Весільний манікюр 26Весільний манікюр 27

Весільний манікюр 28

Весільний манікюр 29Весільний манікюр 30

Якщо у вас перед весіллям зламався один або два нігті, не варто засмучуватися і обрізати частину весільного манікюру. Ситуацію в такому випадку можуть врятувати накладні нігті або послуги з нарощування, які дозволять поламаний ніготь зрівняти по довжині з іншими. Головне, що треба пам'ятати, завжди і в будь-якій ситуації варто зберігати спокій і не приймати необдуманих рішень.

Весільний манікюр - наращування нігтів

Весільний манікюр 31Весільний манікюр 32
Весільний манікюр 33Весільний манікюр 34
Весільний манікюр 35Весільний манікюр 36

Дотримуючись таких простих рекомендацій по весільному манікюру, будьте впевнені, що ваші з чоловіком руки будуть просто чудові на весільних фотографіях.

Коментарів

1
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору