Якщо чесно, то я не знаю ні одну наречену, яка хоче виглядати як потвора на власному весіллі. Всі дівчата без винятку готуються до торжества, як найважливішої події в житті і всі безумно хвилюються. Іноді, коли вже тверезими очима переглядаєш весільні фото, то приходиш до висновку, що даремно ти погодилася на цей фасон сукні чи не потрібно було встановлювати в зачіску цю «ікебану» або даремно обрізали чубок.

Весільні зачіскиВесільні зачіски 2Весільні зачіски 3

Так вже історично склалося, що в нашій країні професія розпорядників весілля ще не прижилася і тому всі клопоти по весіллю лежать на плечах наречених. Погодьтеся, в передвесільній метушні дуже важко тримати голову без емоцій і приймати жваві зважені рішення.

Весільні зачіски 4Весільні зачіски 5

Перше з чого наречена повинна почати планування весілля це з того, що придумати свій образ. Одним з важливих компонентів цього образу є весільна зачіска. Саме якісно зроблена елегантна зачіска прикрашає наречену краще дорогих прикрас і вигадливих нарядів. Те, якою буде варіант зачіски саме для вас, визначається рядом факторів.

Фактори, що впливають на вид весільної зачіски

По-перше, довжина волосся для весільної зачіски

Якщо волосся коротке, то варто визначитися з укладкою, яка буде робитися. Якщо волосся коротке, то буде дуже складно підібрати прикраси для волосся. В деяких випадках, можливо, доведеться замовляти прикраси в каталогах або шукати спеціальні клеї для страз або інших прикрас.

Весільні зачіски 6Весільні зачіски 7Весільні зачіски 8
Весільні зачіски 9Весільні зачіски 10

Володаркам короткого волосся необхідно однією з перших справ зробити візит до майстра, який підкаже вам пару варіантів, які можуть в подальшому і визначити стиль вашого плаття і весілля.

Весільні зачіски 29Весільні зачіски 30Весільні зачіски 31

Володаркам середньої довжини і довгого волосся буде трішечки легше, але все ж візит до перукаря не варто відкладати в довгий ящик. Володаркам довгого і середнього по довжині волосся важливо визначитися, в якому стилі буде весільна зачіска і бажано зробити 2-3 варіанти, щоб зрозуміти, як саме буде виглядати її образ.

Весільні зачіски 24Весільні зачіски 25Весільні зачіски 26
Весільні зачіски 27Весільні зачіски 28

По-друге, фата для весільної зачіски

Сьогодні багато наречених відмовляються від того, щоб одягати фату. Фату замінюють прикрасами з квітів або оригінальними капелюшками. Саме наявність фати іноді не дозволяє реалізувати той чи інший образ.

Весільні зачіски 11Весільні зачіски 12Весільні зачіски 13

Тому, коли в зачіску повинна бути вмонтована фата, варто порадитися з перукарем, якому фасону фати варто віддати перевагу і які саме шпильки знадобляться для того, щоб реалізувати задуману зачіску.

По-третє, прикраси для весільної зачіски

Дуже часто після вінчання наречені воліють зняти фату, щоб вона не відтягувала голову. Крім цього модою останніх років є просто елегантна укладка з перлами і прикрасами або квітами. Такі весільні зачіски виглядають дуже просто, але вимагають майстерності від перукарів.

Весільні зачіски 18Весільні зачіски 19Весільні зачіски 20
Весільні зачіски 21Весільні зачіски 22Весільні зачіски 23

Дуже добре такі зачіски виглядають на короткому і довгому волоссі. Якщо ви наважилися піти від традицій і віддати перевагу квітам і перлам, то потрудіться потрапити до перукаря заздалегідь, щоб проконсультуватися, що саме потрібно для такої весільної зачіски.

Весільні зачіски 14Весільні зачіски 15Весільні зачіски 16 Весільні зачіски 17

Якщо що-небудь викликає у вас сумніви, то не соромтеся, запитуйте у майстра. Ще не зайве буде відвідати декількох майстрів, можливо, такі консультації та переглянуті журнали наштовхнути вас саме та той унікальний образ, який зробить вашу весільну зачіску чарівною.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору