Якщо чесно, то я не знаю ні одну наречену, яка хоче виглядати як потвора на власному весіллі. Всі дівчата без винятку готуються до торжества, як найважливішої події в житті і всі безумно хвилюються. Іноді, коли вже тверезими очима переглядаєш весільні фото, то приходиш до висновку, що даремно ти погодилася на цей фасон сукні чи не потрібно було встановлювати в зачіску цю «ікебану» або даремно обрізали чубок.

Весільні зачіски Весільні зачіски 2 Весільні зачіски 3

Так вже історично склалося, що в нашій країні професія розпорядників весілля ще не прижилася і тому всі клопоти по весіллю лежать на плечах наречених. Погодьтеся, в передвесільній метушні дуже важко тримати голову без емоцій і приймати жваві зважені рішення.

Весільні зачіски 4 Весільні зачіски 5

Перше з чого наречена повинна почати планування весілля це з того, що придумати свій образ. Одним з важливих компонентів цього образу є весільна зачіска. Саме якісно зроблена елегантна зачіска прикрашає наречену краще дорогих прикрас і вигадливих нарядів. Те, якою буде варіант зачіски саме для вас, визначається рядом факторів.

Фактори, що впливають на вид весільної зачіски

По-перше, довжина волосся для весільної зачіски

Якщо волосся коротке, то варто визначитися з укладкою, яка буде робитися. Якщо волосся коротке, то буде дуже складно підібрати прикраси для волосся. В деяких випадках, можливо, доведеться замовляти прикраси в каталогах або шукати спеціальні клеї для страз або інших прикрас.

Весільні зачіски 6 Весільні зачіски 7 Весільні зачіски 8
Весільні зачіски 9 Весільні зачіски 10

Володаркам короткого волосся необхідно однією з перших справ зробити візит до майстра, який підкаже вам пару варіантів, які можуть в подальшому і визначити стиль вашого плаття і весілля.

Весільні зачіски 29 Весільні зачіски 30 Весільні зачіски 31

Володаркам середньої довжини і довгого волосся буде трішечки легше, але все ж візит до перукаря не варто відкладати в довгий ящик. Володаркам довгого і середнього по довжині волосся важливо визначитися, в якому стилі буде весільна зачіска і бажано зробити 2-3 варіанти, щоб зрозуміти, як саме буде виглядати її образ.

Весільні зачіски 24 Весільні зачіски 25 Весільні зачіски 26
Весільні зачіски 27 Весільні зачіски 28

По-друге, фата для весільної зачіски

Сьогодні багато наречених відмовляються від того, щоб одягати фату. Фату замінюють прикрасами з квітів або оригінальними капелюшками. Саме наявність фати іноді не дозволяє реалізувати той чи інший образ.

Весільні зачіски 11 Весільні зачіски 12 Весільні зачіски 13

Тому, коли в зачіску повинна бути вмонтована фата, варто порадитися з перукарем, якому фасону фати варто віддати перевагу і які саме шпильки знадобляться для того, щоб реалізувати задуману зачіску.

По-третє, прикраси для весільної зачіски

Дуже часто після вінчання наречені воліють зняти фату, щоб вона не відтягувала голову. Крім цього модою останніх років є просто елегантна укладка з перлами і прикрасами або квітами. Такі весільні зачіски виглядають дуже просто, але вимагають майстерності від перукарів.

Весільні зачіски 18 Весільні зачіски 19 Весільні зачіски 20
Весільні зачіски 21 Весільні зачіски 22 Весільні зачіски 23

Дуже добре такі зачіски виглядають на короткому і довгому волоссі. Якщо ви наважилися піти від традицій і віддати перевагу квітам і перлам, то потрудіться потрапити до перукаря заздалегідь, щоб проконсультуватися, що саме потрібно для такої весільної зачіски.

Весільні зачіски 14 Весільні зачіски 15 Весільні зачіски 16 Весільні зачіски 17

Якщо що-небудь викликає у вас сумніви, то не соромтеся, запитуйте у майстра. Ще не зайве буде відвідати декількох майстрів, можливо, такі консультації та переглянуті журнали наштовхнути вас саме та той унікальний образ, який зробить вашу весільну зачіску чарівною.

Залишити коментар

*

Вгору