Як позбутися від в'ялості рукУ багатьох жінок є проблемою надіти безрукавку або майку через те, що вони соромляться не надто привабливих, в’ялих форм своїх рук. Руки є досить проблемною зоною, до слова сказати, не тільки у жінок, але й у чоловіків.

В’ялість рук найчастіше з’являється з віком або ж при різкому схудненні. Також причиною в’ялості рук може стати відмова від занять спортом. Щоб трицепси і біцепси були в формі, їм потрібно постійно давати навантаження.

Коли навантаження знижується, стають м’якими м’язи і виникає не приваблива в’ялість. Щоб вирішити цю проблему, необхідно почати фізичні вправи, здатні повернути тонус м’язів. Для занять знадобляться гантелі вагою один-півтора кілограма. І декілька ефективних вправ, які допомагають позбутися від такої проблеми, як в’ялість рук.

  1. Позбавляємось від дряблості рукВправу можна виконувати і сидячи на стільці, і стоячи. Взяти гантелі в руки, підняти руки до рівня плечей, і штовхати їх вгору з силою так, щоб при цьому долоні дивилися вперед. Опустити руки. Проробляти вправу стільки разів, скільки можливо.
  2. Сісти на стілець, розставити ноги. Взяти гантель в одну руку так, щоб при цьому долоня дивилася вгору. Покласти на стегно лікоть і почати згинати руку. Долоня другої руки при цьому повинна лежати на стегні. Можна руку згинати вгору на два рахунки, і на два – вниз.
  3. Встати рівно, взяти в кожну руку по гантелі, розгорнути долоні вперед і починати згинати в сторону грудей руки.
  4. Повторювати аналогічні руху, але вже руки рухати не до грудей, а до плечей.
  5. Поставити ноги на ширині плечей, прийняти позу напівприсіда і нахилитися вперед. У кожну руку взяти по гантелі, руки зігнути і притиснути до тулуба. Почати розгинати і згинати руки, при цьому спину тримати рівно, а корпус повинен бути нерухомим. Працювати повинні тільки трицепси.
  6. Взяти стілець, встати до нього спиною. Спертися на нього руками, які треба зігнути в ліктях. Ноги можна зігнути в колінах або ж тримати випрямленими. Почати віджиматися від стільця, але не сідаючи при цьому на підлогу.

Ще однією ефективною процедурою, що допомагає вирішити проблему в’ялості рук, є масаж. Для цього треба придбати в аптеці масажний жирний крем і силіконові спеціальні банки. З їх допомогою треба щодня робити п’ятихвилинний масаж передпліччя. І хоч процедура злегка болюча, але вона того варта.

І звичайно, можна пройти курс процедур, звернувшись в салон краси, або ж лягти на стіл пластичного хірурга. Але це все не йде ні в яке порівняння з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями, від яких буде користь не тільки рукам, але й всьому організму.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору