Як робити антицелюлітний масаж?Нещодавно жіночий журнал JIJOUR розповідав Вам про те, як можна боротися з целюлітом в домашніх умовах. У продовженні теми, настільки актуальної в наш час, ми поділимося з Вами ефективною методикою антицелюлітного масажу, який Ви, при бажанні, зможете самостійно виконати вдома.

Нагадуємо Вам про те, що сам по собі масаж хоч і є дієвим, але це все ж не панацея. І в боротьбі з целюлітом необхідно вживати комплексні заходи.

У будь-якому випадку масаж буде корисним. Він допоможе вивести застояну рідину, поліпшить стан шкіри, посилить кровообіг і навіть допоможе прибрати зайві сантиметри в об’ємах.

Один з найвідоміших і досить ефективних видів масажу, з яким ми Вас сьогодні ознайомимо, це баночний масаж або вакуумний. Не лякайтеся, згадуючи страшні картинки дитинства з банками і синіми плямами на спині 😉 Для наших цілей ми будемо використовувати силіконові банки, які легко можна придбати в наш час в будь-якій аптеці. Це означає, що нам не доведеться мати справу з вогнем. Крім того, силіконові банки менш болючі, ніж класичні. Тут Ви можете самі регулювати силу впливу.

Банки для антицилюлітного масажу

Як же проводити баночний масаж на проблемних зонах?

  • Спочатку візьміть мигдальне масло (це буде наша основа) додайте кілька крапель лимонного і грейпфрутового ефірних олій. Гарненько перемішайте суміш. Запам’ятайте, що масла не повинно бути занадто багато на тілі, це зменшить силу дії банок. Тіло повинне бути просто зволоженим злегка, щоб баночки могли рухатися по шкірі.
  • Тепер нам необхідно трохи розтерти тіло, підготувати його до масажу. Для цього почніть з погладжують рухів – рухайтеся в напрямку від колін до стегон. Плавно перейдіть на більш інтенсивні розтираючі рухи. Обходьте зону під колінами, її не варто масажувати. Коли Ви відчуєте, що шкіра вже розігріта, сміливо приступайте до наступного етапу.
  • Антицелюлітний масажВізьміть банку в руку і стисніть її. У цьому стані прикладіть банку до шкіри (починаємо так, як і при розтиранні – рухаємося знизу вгору). Якщо Ви відчули, що банка злегка втягнула шкіру і досить щільно тримається, можете починати масаж. Сила втягування шкіри буде регулюватися тим, наскільки сильно Ви стискаєте саму банку. Збільшуйте силу впливу поступово. Масаж здійснюйте м’якими, плавними круговими рухами, повільно підіймаючись до стегон. Не забувайте обходити область під колінами і пах, також не рекомендується сильно впливати на внутрішню поверхню стегон. Не поспішайте просуватися вгору. Ретельно проробіть кожну зону. Іноді можете знімати і заново прикріпляти банку, якщо Ви хочете пропрацювати дві зони з різною інтенсивністю.
  • Масаж живота можна проводити за такою ж схемою – виконуючи м’які кругові рухи банкою. Намагайтеся не затримувати банку довго на одному місці, щоб уникнути появи синців. Це стосується баночного масажу, проведеного в будь-якій зоні.
  • Курс такого масажу в середньому триває близько 14 днів. Виконувати його слід через день. Після цього можна зробити перерву на два тижні і повторити курс.
Залишити коментар

*

Вгору