Якщо ви знаходитесь в активному пошуку дівчини, то шукайте будь-які можливості вдало познайомитися. У барах, на дискотеках, в університеті, на яких або заходах сама ситуація підказує як зав'язати знайомство. Але що робити, якщо прекрасна незнайомка полонила вас прямо на вулиці? Як привернути її увагу?

Як познайомиться з дівчиною на вулиці

Ось декілька порад від жіночого журналу " JIJOUR", щоб все пройшло на вищому рівні:

  • Підготуйте себе. Якщо у вас немає великого досвіду розмов з незнайомими дівчатами, спробуйте познайомитися в менш спонтанних умовах. Попрактикуйтесь на літній жінці в черзі, або поговоріть з продавцем у магазині. Почніть з простих звичайних фраз, щоб зав'язати розмову.
  • Налагодьте зоровий контакт. Піймавши на собі ваш погляд, дівчина або подасть сигнал або проігнорує його. Це дасть вам можливість зрозуміти чи варто починати знайомство.
  • Виберіть оригінальний спосіб познайомитися. Не Знайомство з дівчиною на вулицівикористовуйте фраз-кліше. Вони звучать дуже примітивно. Можете просто зробити комплімент. Але будьте обережні. Не варто обговорювати її принади, інакше ризикуєте бути не правильно зрозумілими. Скажіть, що вам подобатися її волосся, або руки. Таке звучить ніжно і штовхає до продовження знайомства.
  • Розслабтеся. Будьте самим собою, проявляйте повагу. Не намагайтеся справити на неї враження або залякати її. Чим більше ви говорите з дівчатами, яких соромитеся, тим легше стане. Не варто починати хвалитися. Якщо у вас гарна робота, машина або навіть годинник - дівчина завжди сама це помітить. Якщо ви звичайно не хочете познайомитися з кимось меркантильним.
  • Спостерігайте за дівчиною. Якщо в розмові вона виявляє інтерес, посміхається, починає розповідати щось про себе - ви перебуваєте на правильному шляху. Вам слід теж посміхатися. Гарне почуття гумору знімає напругу. Якщо дівчина, щось несе, запропонуйте свою допомогу. При позитивній відповіді у вас з'явитися можливість більше поспілкуватися і проявити себе як справжній джентльмен.

Поради та попередження

Як познайомиться з дівчиною Використовуйте забуте мистецтво ввічливості. Відкрийте перед нею двері або поступіться місцем в автобусі. Дівчина завжди оцінить подібний жест. Навіть якщо ви і посоромилися заговорити, вона все одно зверне на вас увагу.

Якщо дівчина проявить холодність, то, швидше за все, ви їй не цікаві. Не будьте нав'язливими. Просто відступіть. Не варто набридати.

Краще не знайомитися з дівчиною в безлюдному місці і в темний час доби. Напевно ви її налякаєте. Краще вибрати менш тривожні обставини.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору