Уявіть ситуацію, коли в житті хлопця з’являється гарна дівчина, відносини з якою дуже стрімко розвиваються. Через деякий час настане момент, коли потрібно буде знайомити її з батьками. Але як це зробити, щоб все не зіпсувати? Для цього жіночий журнал JIJOUR підготував деякі інструкції:

Як познайомити дівчину з батькамиНе варто дивувати своїх батьків. Якщо відносини міцні та серйозні, то вашим батькам вже варто знати про людину, яка знаходитися поряд з вами. Дайте їм докладні відомості про свою кохану, щоб вони знали, чого очікувати і як підготуватися до її візиту.

Не робіть сюрприз і для своєї подруги. Більшість людей кілька чутливі, коли справа стосується їхніх батьків. Бувають батьки суворі, деякі з них невимушені, а є і просто дивні. Ваша подруга повинна мати хоч якесь уявлення про твоїх батьків. Непотрібно сильно поспішати. У першу чергу переконайтеся, що ви перебуваєте в досить міцних відносинах з людиною. Зустріч з батьками може бути величезним кроком у відносинах, і часто є ознакою того, що відносини стають серйозними.

Порадьте їй бути самою собою. Хоча важливо, спробувати справити враження на батьків хорошими манерами і відповідною поведінкою. Але не варто перегинати палицю. Зрештою, батьки теж були молодими і, швидше за все, зрозуміють її хвилювання.

Поради та попередження

  • Більшість батьків, незалежно від того, скільки їм років, хочуть знати, що відбувається в житті їхніх дітей. Якщо ваші батьки нічого не знають про людину, яку ви запрошуєте додому, то ви вже створили незручне становище.
  • Ніколи не завадить ще раз підготувати вашу подругу до зустрічі з вашими батьками. Вона повинна мати уявлення про можливі питання і деякі незручні ситуації.
  • Якщо ваша подруга є вегетаріанцем або має алергію на кішок, попередьте своїх батьків заздалегідь.
  • Розкажіть їй якомога більше про своє дитинство. Завдяки цьому їй буде простіше зрозуміти як спілкуватися з вашими батьками, а які теми краще не зачіпати.
  • Порадьте вашій коханій не намагатися здатися іншою людиною, щоб сподобатися батькам. Зрештою, вони все одно дізнаються, хто вона насправді.

Знайомство з батьками

Не варто квапити події. Переконайтеся, що ви обоє готові до такого серйозного кроку і думка про майбутнє знайомство не викликає у вас ніяковість. Відверто поговоріть з дівчиною. І пам’ятайте, як би не пройшло знайомство з батьками ваша любов завжди буде на першому місці.

Залишити коментар

*

Вгору