Що робити якщо ви побачили чоловіка своєї мрії і не знаєте як привернути його увагу? Для цього потрібно використовувати мову тіла і легкий флірт.

Як показати чоловікові, що він вам подобається

Якщо ви хочете показати чоловікові, що зацікавлені в ньому, то встановіть з ним зоровий контакт і утримуйте його погляд кілька секунд перед тим як відвести очі. Це дасть можливість хлопцеві зрозуміти ваш інтерес.

Коли чоловік помітив ваш погляд, то варто трохи підняти брову і посміхнутися. Після цього почнеться зоровий флірт. А якщо партнер упевнений в собі то він швидко перейде у фазу розмови і знайомства. Не дивіться занадто здивовано або довго на нього, він може думати, що зробив щось не так!

Інший, більш тонкий спосіб відправити йому сигнал підтвердження – нахилити голову вперед і, дивлячись на нього, пограти віями. Так само, як коли ви були маленькою дівчинкою, і намагалися отримати щось. Найголовніше, ви повинні посміхатися.

Менш тонкий спосіб показати чоловікові свій інтерес це підморгнути йому. Сексуальне підморгування рідко залишить хлопця байдужим. Але не варто це робити занадто наполегливо. Підморгніть і відведіть погляд убік. Якщо партнер зацікавлений, то чекайте, що після цього він точно до вас підійде.

Важливо пам’ятати, що занадто активний фліртЯк привернути увагу чоловіка може злякати чоловіка або натякнути на бажання зв’язку на одну ніч. Якщо ви цього не хочете, варто трохи пограти з ним. Жінки використовують таку тактику вже тисячі років. Вона досить проста, але ефективна. Ви повинні показати раптову холодність і зробіть вигляд ніби йдете геть. Якщо партнер дійсно зацікавився, то він зробить все, щоб залишитися з вами поруч. Найбільш важливо це пам’ятати, що ваші очі і посмішка це головні інструменти, щоб показати вашу зацікавленість. Вже трохи пізніше, коли ви дізнаєтеся один одного краще можна задіяти руки – ніжно, як би випадково його торкаючись. Грайте з волоссям. Чоловіки завжди звертають на це увагу. Не бійтеся жартувати і сміятися над його коментарями. Гарне почуття гумору ще нікому не зашкодило. Але не варто лицемірити і прикидатися. Фальш завжди відчувається.

Будьте завжди максимально обачними. Спочатку уважно придивіться до об’єкта, з яким хочете познайомитися, переконайтеся в тому, що він здатний прочитати мова тіла, а не просто шукає швидкоплинних зв’язків. Адже якщо ви почнете фліртувати саме з таким чоловіком, позбутися  його буде досить складно.

Залишити коментар

*

Вгору