Ви стали помічати, що Ваш шеф кидає млосні погляди в Вашу сторону? А може, він кидає не тільки погляди, а й сальні жарти або досить непристойні компліменти? Або ж, подібно істинному джентльменові, намагається всіляко доглядати за Вами, даючи Вам відчути себе справжньою жінкою?

Що робити, якщо шеф з Вами фліртує?

У будь-якому випадку ситуація ця непроста і вимагає обережного поводження, адже мова йде не тільки про флірт чоловіка, але про Вашого начальника. Не варто забувати про його повноваження.

Ситуація перша.

І так, припустимо, Вам довелося зіткнутися з самим неприємним варіантом уваги з боку шефа. Його жарти давно перестали бути пристойними, а натяки порядними. Ви уникаєте можливості залишатися з ним наодинці, боячись докучань з його боку, але він все одно знаходить можливість проявити своє ставлення. Що ж робити в такій ситуації? Перш за все, Вам слід засвоїти, що таким чином Ваш начальник може самостверджуватися як чоловік. І тому, діючи, нам потрібно утримати його важливість і перевести її в інше русло. Від Вас має прозвучати тверде і спокійне «ні» , але обов’язково при цьому підкресліть його цінність для Вас як начальника. Зробіть акцент на своїй повазі до його робочих якостей. Не зайвим буде також звернути увагу і на свою поведінку. Увага з боку шефаАдже цілком реально, що Ви неусвідомлено самі почали цю гру. Можливо, ваш зовнішній вигляд далекий від офісного стилю? Може, Ваш тон спілкування з шефом був більше схожий на тон зацікавленої жінки? Досить часто жінки не помічають, як легко можуть спровокувати ту чи іншу ситуацію. Розберіться в собі, щоб не поповнювати ряди провокаторів 🙂 Якщо ж Вашу поведінку на роботі можна назвати зразковою, зовні Ви – сама скромність, і теми Ваших бесід з начальником не виходять за рамки пристойності – сміливо дійте. Так, не можна дати стовідсоткової гарантії, що проблема ця вирішиться благополучно, і Вам не доведеться змінити роботу. Але ніхто не заслуговує того, щоб відчувати постійне приниження. Поважайте себе і любіть, не прописуйте насильство у своєму житті. Пам’ятайте, наше ставлення до себе формує ставлення до нас людей, які нас оточують.

Ситуація друга.

Ваш начальник – привабливий холостий чоловік, не позбавлений шарму і чарівності. Половина жіночої складової колективу тихо мріє про те, щоб заманити його в свої мережі. Але раптом Ви починаєте помічати, що шеф став приділяти Вам набагато більше уваги, ніж цього вимагає Ваша робота. Флірт шефаКомпліменти з його вуст звучать так само гармонійно, як ранкове привітання, а турбота змушує Вас відчути себе справжньою принцесою. Не підпускайте чоловіка відразу до свого тіла, встановіть спочатку контакт в емоційній сфері. Право вибору в цій ситуації за Вами, але обов’язково враховуйте деякі важливі моменти. Саме вони можуть неабияк зіпсувати Вам життя. І першим таким моментом стануть плітки у великих кількостях. Приготуйтеся до того, що історія Вашого роману обросте новими неприємними подробицями – заздрісниці не залишать цю ситуацію без уваги. Другим моментом може стати порушення робочих відносин. Потрібно виявити незвичайну мудрість, щоб не зруйнувати грань між особистими і робочими відносинами. Ви станете ображатися на начальницький тон свого коханого, він – на Вашу непокору як працівника.

Нехай у кожній із сформованих ситуацій Вами керують: такт, обережність і любов до себе.

Залишити коментар

*

Вгору